Unlost'un sistemleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

oscorp

Hectopat
Ben sistemlerini incelemedim ama Donanım Arşivi çok sert eleştirmişti. Gidip Ryzen 3'lü kasaya en iyi F/P kasası falan diyormuş. Videoyu açıp direkt ileri sardırdığımda arkadaşlar GTA 5 testleri önemli çünkü oyunun optimizasyonu bilmem ne gibi(küfür) diyor. Benim bildiğim GTA 5 optimizasyon konusunda gayet başarılı. GTA 4 dese anlarım. Bu ne şimdi?

Ben sistemlerini incelemedim ama Donanım Arşivi çok sert eleştirmişti. Gidip Ryzen 3'lü kasaya en iyi F/P kasası falan diyormuş. Videoyu açıp direkt ileri sardırdığımda arkadaşlar GTA 5 testleri önemli çünkü oyunun optimizasyonu bilmem ne gibi(küfür) diyor. Benim bildiğim GTA 5 optimizasyon konusunda gayet başarılı. GTA 4 dese anlarım. Bu ne şimdi?
Bazıları çok kötü bazıları iyi sayılır.

Şahsen benim düşüncem bir csgo yayıncısı neden oturup kasa toplar düşüncem anlaşmalı ve reklam olarak eldeki parçaları elden çıkarmak isteyen satıcılarla yapılan anlaşma hani donanım arşivi technopat siteleri tabi sistem toplasın çünkü iş bu konu üzerine uzak durmanı öneririm tek tek parçaları sen toplarsan indirim kovalayıp çok daha ucuza gelicektir zaten

Fiyatları konusunda iddialı oldukları kadar iyi değiller itopya veya incehesap üzerinden o fiyat aralıklarına daha iyi sistemler bulunuyor. Alınmaması gereken bilgisayarlardan o fiyat için tercih edilmemeli bence.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı