Çözüldü Unreal Engine 12 GB indirme yapıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

onur_kakilli5

Hectopat
Unreal Engine indiriyorum şu an ama sistem gereksinimi olarak 3GB boş alan istemesine rağmen 12 GB indirme yapıyor. Neden? (Sadece bunu değil Wachdogs 2 50GB gösteriyor Ubisoft'tan indirince 30GB gösteriyor fark ne) Unreal Engine'i başka yerden indirebilir miyim?

Çözüm
Unreal Engine en son sürümü ile 12 GB ile inip 30 GB boyutuna ulaşıyor. (Standart içerik indirimlerinde. Android, Windows ve Linux desteği gibi.) Bu çok normal. Unreal Engine çok detaylı bir motor. Unreal Engine ile biraz zaman geçirdikten sonra çok rahatlıkla bunu anlarsınız.
Unreal Engine indiriyorum şu an ama sistem gereksinimi olarak 3GB boş alan istemesine rağmen 12 GB indirme yapıyor. Neden? (Sadece bunu değil wachdogs 2 50GB gösteriyor Ubisoft'tan indirince 30GB gösteriyor fark ne) Unreal Engine'i başka yerden indirebilir miyim?

İsterse 100 GB olsun önemli olan grafikler, içerik, optimizasyon. Kaldı ki oyun motoru.
İsterse 100 GB olsun önemli olan grafikler, içerik, optimizasyon. Kaldı ki oyun motoru.

Bazı oyunlar oyun içi indirme yapar ya da güncelleme DLC dahil indirilir tek olabilecek şeyler bunlar.
Unreal Engine indiriyorum şu an ama sistem gereksinimi olarak 3GB boş alan istemesine rağmen 12 GB indirme yapıyor. Neden? (Sadece bunu değil wachdogs 2 50GB gösteriyor Ubisoft'tan indirince 30GB gösteriyor fark ne) Unreal Engine'i başka yerden indirebilir miyim?

Sıkıştırılmış da olabilir.

Bazı oyunlar oyun içi indirme yapar ya da güncelleme DLC dahil indirilir tek olabilecek şeyler bunlar.

Sıkıştırılmış da olabilir.
Burda asıl soru Epic games muazzam yavaş indirirken indirmesi gereken içeriğin neden 4 katı kadar bir içerik indiriyor benim işimi zorlaştırıp uzatıyor? (epic'de indirme hızım 100kb/sn Steamde indirme hızım 1mb/sn

Unreal Engine en son sürümü ile 12 GB ile inip 30 GB boyutuna ulaşıyor. (Standart içerik indirimlerinde. Android, Windows ve Linux desteği gibi.) Bu çok normal. Unreal Engine çok detaylı bir motor. Unreal Engine ile biraz zaman geçirdikten sonra çok rahatlıkla bunu anlarsınız.

Çözüm

Geri
Yukarı