Unreal Engine 4 ile Oyun Yapmak

AnormalBey

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle merhaba,
Başlıktaki motoru kullanarak bir oyun yapmayı planlıyoruz, çok boş vaktimiz var. 3-4 kişilik bir ekibiz, profesyonel ekipmanlarımız yok. Normal bir bilgisayar ile yapılabilecek güzel, tatlış oyun hikayesi önerilerinize açığız.
Teşekkür ederiz.

Gayet de yaparsınız. Ya da GecEngine kullanabilirsiniz. Kod yazması aşırı kolay.

Son düzenleyen: Moderatör:
@ferhatgec dediğiniz aracı ilk defa duyuyorum isminizle bağdaştırdım, internetten araştırdığım kadarıyla da bir şey bulamadım. Sanırım Paint'ten yaptığınız bir araç?

Dediğim bir oyun motoru. Kendim bir programlama ile uğraşan birisiyim. Oyun motorunu ben geliştiriyorum. "Paintten yaptığınız şey" derken dediğinizi anlamadım. Ayrıca FerhatGec Software grubumda tüm gelişmeleri paylaşıyorum beklerim. Facebook'tan.
@ferhatgec dediğiniz aracı ilk defa duyuyorum isminizle bağdaştırdım, internetten araştırdığım kadarıyla da bir şey bulamadım. Sanırım Paint'ten yaptığınız bir araç?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı