Unreal Engine 4 Öğrenci Lisansı Nasıl Temin Edilir?

Heronn

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar Unreal Engine 4 öğrenci lisansı almak istiyorum. Ama öğrenci lisansı istiyor. Onu nereden öğrenebilirim?

Öğrenci lisansı istiyorsun ama öğrenci lisansı istiyor. Bu nasıl bir cümledir bana açıklar mısın?
Öğrenci lisansı olan sürümünü indirmek istiyorum ama benden student licenses istiyor.

sdf.png

Cümleden anladığım kadar Unreal Engine 4'ten Öğrenci lisansı istiyormuş. Peki siz öğrenci lisansıyla ne yapacaksınız?

Ben meslek lisesinde mimari çizim okuyorum ve ev gibi şeyler tasarlamak istiyorum. Nöyle şeylere merakım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz tek başınıza eğitim lisansı alamazsınız. Girdiğiniz link burası değil mi? Get a Free Academic License for Students | Unreal Engine 4

Bu sayfada dendiğine göre okuldaki öğretmeniniz veya yöneticiniz Unreal ile görüşüp bir "Eğitim Programı Lisansı" istemek zorunda. Daha sonra bu lisans ile siteye girip okulun ana hesabını oluşturmalı. Ardından bu hesap üzerinden de öğrencilerine kod veya eğitim için lisanslanmış hesapların ID ve PW'sini verecek.

Teşekkürler. Ben autocad'in öğrenci lisansını alırken sadece okul adını ve web sitesini sormuştu. Onun için kendim alabilir miyim diye bir bakmıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler. Ben autocad'in öğrenci lisansını alırken sadece okul adını ve web sitesini sormuştu. Onun için kendim alabilir miyim diye bir bakmıştım.
Firmadan firmaya değişiklik gösteriyor. Zira Autocad zaten belli bir amaçla kullanılıyor. Ama bir engine her alanda kullanılabilir. Bu sebeple firma başka alanlarda kullanılmasın diye biraz fazla önlem almış sanırım. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı