Unreal Engine 5 Matrix Demosu Artık PC’de Denenebiliyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Unreal Engine 5

Epic Games, geçtiğimiz Aralık ayında “The Matrix Awakens” adlı bir Unreal Engine 5 teknoloji demosu yayınlamıştı. Bu demoda oyuncular, Keanu Reeves ve arkadaşlarıyla birlikte son derece gerçekçi gözüken bir şehirde aksiyon dolu maceralar yaşayabiliyor ve şehirde gezebiliyorlardı. Ancak The Matrix Awakens o zamanlar yalnızca PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için kullanıma sunulmuştu. Artık bu […]

Devamı: Unreal Engine 5 Matrix Demosu Artık PC’de Denenebiliyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

RTX 3070 Ti 1440p 20 FPS almış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Grafikler beklediğimden çok daha güzel gözüküyor yalnız, nedense tanıtım videolarında bu gerçeklik hissini almamıştım.

Hani oyunlar ilk başta dehşet gözükür sonrasında da downgrade yer ya. İşte onu göstermelik güzel bir oyun, downgrade yemeden sırf grafiğe abanılan bir oyunda 3070 Ti gibi bir kartla bile 20-30 FPS alınıyor. Daha aksiyonu vs. de yok yani, olsa kim bilir ne olur...

Oyun üreticilerinin downgrade mevzusunu daha iyi anlamış oldum. Mevcut donanımlar hala çok güçsüz kalıyor.

Hani oyunlar ilk başta dehşet gözükür sonrasında da downgrade yer ya. İşte onu göstermelik güzel bir oyun, downgrade yemeden sırf grafiğe abanılan bir oyunda 3070 Ti gibi bir kartla bile 20-30 FPS alınıyor. Daha aksiyonu vs. de yok yani, olsa kim bilir ne olur?..

Oyun üreticilerinin downgrade mevzusunu daha iyi anlamış oldum. Mevcut donanımlar hala çok güçsüz kalıyor.

Benim anlamadığım olay şu PlayStation 5 de neden kasmıyor da 3070 Ti'lı bir PC de kasıyor.

Geri
Yukarı