Unreal Engine 5 üzerinden yapılan oyun Steam'de ne kadar satar?

Erzurum denen oyun vasatında vasatı satıyorsa o herifin yaptığı oyun bir hayli daha fazla satar sponsor alırsa tabii ki.

Erzurum oyunu bana sorarsan tamamen absürt olarak ünlendi. Bir daha Erzurum gibi bir oyun çıkacağını veya onun kadar ünleneceğini düşünmüyorum.

Hocam bende büyük bir şeyler yapmaya çalışmayın tek kişisiniz.

Öyle bir hedefim yok çünkü tecrübem yok.

Erzurum denen oyun vasatında vasatı satıyorsa o herifin yaptığı oyun bir hayli daha fazla satar sponsor alırsa tabii ki.

Katılıyorum Erzurum resmen bir rezillikti umarım benim oyunumda böyle olmaz.

Öncelikle teşekkürler hocam, enis hocayı bilirim çok sevdiğim bir insandır ama o tanıtmaz, bana küçük çaplı oyunları tanıtan kanal önerirseniz mutlu olurum son olarak oyunumun kesitlerini yüklediği bir kanal mevcut.
Hocam maalesef çok bilgim yok kanal isimleri hakkında. Ama bir araştırıp Youtube'da hepsine yazın derim illa birkaçı destekler.

Ben olsam Enis Kirazoğlu'na mail atar bahsederdim belki iyi gününe filan denk gelirsin :D

Hocam maalesef çok bilgim yok kanal isimleri hakkında. Ama bir araştırıp Youtube'da hepsine yazın derim illa birkaçı destekler.

Ben olsam Enis Kirazoğlu'na mail atar bahsederdim belki iyi gününe filan denk gelirsin :D
witcer 4 çıksın yazarım :)))))

Satmaz. Beleş koymak daha mantıklı. Video görürsek daha net cevap veririm.

Beleş yapsam ben zara geçeceğim, bende isterim beleş oyun yapmak.

Witcer 4 çıksın yazarım :)))))

Beleş yapsam ben zara geçeceğim, bende isterim beleş oyun yapmak.

Hocam oyunu Online yapın 8 harita yapmışsınız haritalar savaş alanı gibi olur FPS bakış açısı 4V4 takımlar olur oyun beleş ama para yatırıp güçlenebiliyorsun. Sürekli oyuna yeni skinler falan eklersiniz insanlar deli gibi para yatırır. Bilmiyorum belki fikrinizi değiştirirsiniz sadece aklıma geldi. Çünkü bu halde bu oyunun satacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı