Unreal Engine pratik için kurs önerisi

ArticWolf

Hectopat
Şu an elimde Ömer bektaş'ın kursu var (satıştan kaldırıldı) ama pratik olmadığı için oyun yapamıyorum onun işin kurs önerisi lazım. Not: Türkçe önceliklidir ama İngilizce de olabilir illa Blueprint olmak zorunda değil. @The 5008.

Son düzenleme:
Hocam navras akdemide Udemy gibi istediğimiz zaman açabiliyor muyuz yoksa canlı ders sistemi gib mi?
Canlı ders sistemi mevcut ayni zamanda asenkron kayitlar da var diye biliyorum. Yurtdisi egitim ve sektorde calisma gibi bir cok alanda ömür boyu destek ve hayat planlama gibi cok kapsamli hizmetleri mevcut.

Anladim hocam maalesef Udemy kurslarının içeriklerini çok basic bulduğum için tavsiye etmek istemiyorum. Bulursanız sayet konuyu da güncellerseniz çok sevinirim.

Şu an elimde Ömer bektaş'ın kursu var (satıştan kaldırıldı) ama pratik olmadığı için oyun yapamıyorum onun işin kurs önerisi lazım. Not: Türkçe önceliklidir ama İngilizce de olabilir illa Blueprint olmak zorunda değil. @The 5008.

Öğrenirken David hocamın kursu ile başlamıştım çok işimi gördü, modülleri ayrıntılı ancak animasyonları genel olarak yüzeysel anlatıyor. Animasyonlar için YouTube'da Evans Bohl ve Matt Aspland var.
UI için ise bu kursu öneririm. Widget animasyonları, save alma - yükleme, menü tasarımı, değişkenlere veri iletip çekme... Kısaca ayrıntılı anlatıyor.

Türkçe kaynak konusunda üzgünüm satın alıp denediğim ya da çok iyi anlatıyor diye izlediğim kanal maalesef yok.

Öğrenirken David hocamın kursu ile başlamıştım çok işimi gördü, modülleri ayrıntılı ancak animasyonları genel olarak yüzeysel anlatıyor. Animasyonlar için YouTube'da Evans Bohl ve matt aspland var.
UI için ise bu kursu öneririm. Widget animasyonları, save alma - yükleme, menü tasarımı, değişkenlere veri iletip çekme... Kısaca ayrıntılı anlatıyor.

Türkçe kaynak konusunda üzgünüm satın alıp denediğim ya da çok iyi anlatıyor diye izlediğim kanal maalesef yok.

Hocam C++ başlama kararı verdim şu iki kursu gözüme kestirdim. Hocam sizin önerdiğiniz kurslar 105 TL bana çok geldi.
Hocam bu kurs ve bu kursarasında
Kaldım hangisini önerirsiniz.

Hocam C++ başlama kararı verdim şu iki kursu gözüme kestirdim. Hocam sizin önerdiğiniz kurslar 105 TL bana çok geldi.
Hocam bu kurs ve bu kursarasında
Kaldım hangisini önerirsiniz.

İkisini de satın almadım o yüzden net bir şey söyleyemem fakat ikinci attığınızın daha kapsamlı olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı