Unrealistic Dreamcore fotoğrafları

• Konuyu başlatan Zeu5
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 1B

Zeu5

Centipat
Makaleler
9
Yer
Kanada, Toronto
Daha fazla  
Meslek
Ogrenci
75BA35EF-F073-4D00-9D2B-9B0DA9595B5F.jpeg

9F7C44C7-A9F5-4B37-8864-E1865A70E2DA.jpeg

96D7C5B0-33BE-447E-A754-2E476E59E727.jpeg

A0ACC6E3-78FD-4E94-9131-91770AD146CE.jpeg

Fotoğrafların bende yarattığı etkiyi Half-Life ve Garry's Mod'daki boş haritalarda da yaşıyorum. Gerildim, fotoğrafları gecenin bir yarısı görmem daha da gerdi beni. Bu fotoğrafların en etkili özelliği de bu sanırım.

Aynen öyle hocam bu fotoğraflar bu hissi yaratmak için doğmuş, ayrıca bu müzikle fotoğraflara bakarsanız duygularınız çok daha ağır basacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynen öyle hocam bu fotoğraflar bu hissi yaratmak için doğmuş, ayrıca bu müzikle fotoğraflara bakarsanız duygularınız çok daha ağır basacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bana çok huzurlu geldi.

Bana çok huzurlu geldi.
Tek ben huzur buluyorum sanıyordum bu fotoğraflarda, anlamsız bir gerçeklikten kopma ve güven hissi veriyor bu tür fotoğraflar bana.

Ve tabi hissettirdiği inanılmaz nostaljik hissiyat, dreamcore müzikleri de aynı şekilde beni 5 6 yaşlarımda sabahın 8'inde televizyon karşısında çizgi film izlediğim günlere götürüyor gibi.

Son düzenleme:
Tek ben huzur buluyorum sanıyordum bu fotoğraflarda, anlamsız bir gerçeklikten kopma ve güven hissi veriyor bu tür fotoğraflar bana.

Ve tabi hissettirdiği inanılmaz nostaljik hissiyat, dreamcore müzikleri de aynı şekilde beni 5 6 yaşlarımda sabahın 8'inde televizyon karşısında çizgi film izlediğim günlere götürüyor gibi.
Evet. Örneğin bazen sabahın 5-6 gibisinde hava zombi salgınlarındaki atmosferde oluyor. Fakat sadece 1 saatlik falan oluyor. O atmosferde ömür boyu yürüyebilirim. Çok güzel.

Geri
Yukarı