Unturned 2 ne zaman çıkacak?

"PHANTOM"

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. 2017 yılında duyurulan Unturned 2 hala çıkmadı. Ne zaman çıkacağını ve bilgi sahibi olan kişiler varsa beni bilgilendirebilir mi? Bana göre oyun mükemmel gözüküyor, çıkmasını iple çekiyorum. Ne zaman çıkacağını söyler misiniz?

Atabilirim yaşım 16 internette olsa bile bilmiyor olabilirim sadece cevap almak istedim bilgililer yazsın diye de yazdım.
16 olmanız imkansız, olsanız bile hala benden küçüksünüz. İnternete yazmak yerine konu açmak ve onaylanmasını beklemek de ayrı zeka ürünü.

16 olmanız imkansız, olsanız bile hala benden küçüksünüz. İnternete yazmak yerine konu açmak ve onaylanmasını beklemek de ayrı zeka ürünü.

İnternete Unturned 2 ne zaman çıkacak diye yaz bir bakalım neler çıkıyor. Oyun zaten o kadar ünlü değil. Onaylanmasını beklememde benim süremden yiyor sizi hiç alakadar etmez. Daha fazla cevap istemiyorum.

İnternete Unturned 2 ne zaman çıkacak diye yaz bir bakalım neler çıkıyor. Oyun zaten o kadar ünlü değil. Onaylanmasını beklememde benim süremden yiyor sizi hiç alakadar etmez. Daha fazla cevap istemiyorum.
Emrin olur paşam :D. Yabancı kaynakları hiç araştırmamışsın galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı