Kingdom Come: Deliverance 2 ne zaman çıkacak?

Arkadaşlar ilk oyunu oynayıp çok beğenen biri olarak halen ikinci oyunla ilgili bir bilgi bulamadım. Çıkacağı haberleri dışında hiçbir bilgi yok. Sizce oyun ne zaman çıkar?
Evet ben de çok beğenerek oynadım ve ikincisini bekliyorum ama malesef herhangi bir duyurusu haberi vs şu an için yok malesef

Arkadaşlar ilk oyunu oynayıp çok beğenen biri olarak halen ikinci oyunla ilgili bir bilgi bulamadım. Çıkacağı haberleri dışında hiçbir bilgi yok. Sizce oyun ne zaman çıkar?
Oyunun yapımcısı Warhorse Studios'un ofisinden bazı görüntüler var belli ki çalışmalar var, Koch Media(Warhorse'u satın alan firma) E3 2021'den önce "www.weknowsomethingyoudontknow.com" adlı bir site açmıştı ama site daha sonra kapatıldı, "Sizin bilmediğiniz bir şey biliyoruz" isimli siteye girildiğinde Twitch üzerinden bir canlı yayın gösteriliyordu. Bu yayında kimse olmasa da Orta Çağ'ı anımsatan çekiç ve taş objeleri vardı yani yapımcılar hafiften kamuoyunu alevlendiriyor, 2019 yılında oyun çıktıktan bir yıl sonra Warhorse'dan Tobias Stolz-Zwilling "Yeni oyununuzda başka bir motor kullanacak mısınız?" sorusuna "Hayır Cry Engine oyun motoru ile çalışacağız." demişti. En kötü ihtimalle oyunun tasarımı 2020 yılında başladıysa bu yılın sonunda belki bir duyuru görebiliriz. Bu arada fotoğraflarda 1. Görev olarak Troseck ismi kullanılmış, Troseck ismi Çekçe bir isim bu da oyunun Bohemya'da geçeceğini doğrular nitelikte.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210702-014725_YouTube.png
    Screenshot_20210702-014725_YouTube.png
    148 KB · Görüntüleme: 490
  • Screenshot_20210702-014549_YouTube.png
    Screenshot_20210702-014549_YouTube.png
    282,3 KB · Görüntüleme: 477

Geri
Yukarı