Unturned Nasıl İtem Düşürülür?

Herkese selamlar, ben unturnedden item düşürüp CS:GO'da skin almak istiyorum bu item düşürme mantığı nedir? Nasıl daha fazla item düşürebilirim? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler
Oyunu açık bırak bir süre sonra koleksiyon kartı kazanırsın. Ben oyunu zevkli bulmuştum ve baya kaptırmıştım bir anda fakat bu kısa süre sürdü.

Hocam Knight Online, Brawlhalha, Paladins, Dota 2, Warframe gibi oyunları bilgisayara kurup Idle Daddy programını açsak yinede kart düşer mi ?
Ben idle master kullandım sonra Archisteamfarm'a geçtim daha kısa sürede kart kazanıyorum hiç bir sorunda yok toplamda 20 TL kazandım kartlardan halada kazanmaya devam ediyorum.

Ben o tür programları tavsiye etmem. Ve onlar için kart düşmüyor satın alınıyor diye biliyorum. Ama altını çiziyorum biliyorum kesin demiyorum.

Hocam ben o programlarla 5 günde toplamda 30 TL'lik kartlar düşürdüm. Herhangi bir sakıncasınıda görmedim. O uygulama sayesinde de Witcher 3 alıcam indirimlerde.
Ben idle master kullandım sonra Archisteamfarm'a geçtim daha kısa sürede kart kazanıyorum hiç bir sorunda yok toplamda 20 TL kazandım kartlardan halada kazanmaya devam ediyorum.

Peki hocam o dediğim oyunlardan kart düşürebiliyor muyuz ?

Idle Master'de düşürürsün ama kara listeye ban yeme ihtimalinin yüksek olduğu oyunları eklemen lazım. Örneğin CS:GO'ya yoksa VAC ban yersin arkadaşım öyle yemişti. Unturned oynuyorum ama nasıl düşürüleceğini bilmiyorum maalesef.

Idle Master'de düşürürsün ama kara listeye ban yeme ihtimalinin yüksek olduğu oyunları eklemen lazım. Örneğin CS:GO'ya yoksa VAC ban yersin arkadaşım öyle yemişti. Unturned oynuyorum ama nasıl düşürüleceğini bilmiyorum maalesef.

Program açıkken başka oyuna girersen elbette ban yersin hocam. O program zaten seni oyundaymış gibi gösteriyor e sende bi oyuna girince çakışıyor ikisi ve sonuç: BAN.

Ben bilmiyordum ilk kullandığımda İdle masteri cs:go dan kart düştü ben dedim kesin ban yedik bir şey olmadı.

• Ücretsiz oyunlardan kart düşmez. Kart düşmesini istiyorsanız öncelikle oyun içi satın alımlara 9$ para vermeniz gerekiyor.
  • Bir kart düşürme programı aktifken Steam'dan aynı anda oyun açamazsınız. Çünkü Steam'da aynı anda iki oyunu oynayamazsınız, birini kapatmanızı ister.
  • Idle Daddy kullanıyorum, mobilde pratik oluyor. Bilgisayardan kullanacaksanız Archi's Steam Farm öneririm. Idle Master'i kullanıp zamanında birkaç sorun yaşamıştım.
  • VAC ban sistemini kullanan oyunları bu programlarla oynamanız genelde tavsiye edilmez. Ben yaptım, sorun olmadı ama bu sizin için geçerli olmayabilir.

Geri
Yukarı