Unturned Nasıl İtem Düşürülür?

• Ücretsiz oyunlardan kart düşmez. Kart düşmesini istiyorsanız öncelikle oyun içi satın alımlara 9$ para vermeniz gerekiyor.
  • Bir kart düşürme programı aktifken Steam'dan aynı anda oyun açamazsınız. Çünkü Steam'da aynı anda iki oyunu oynayamazsınız, birini kapatmanızı ister.
  • Idle Daddy kullanıyorum, mobilde pratik oluyor. Bilgisayardan kullanacaksanız Archi's Steam Farm öneririm. Idle Master'i kullanıp zamanında birkaç sorun yaşamıştım.
  • VAC ban sistemini kullanan oyunları bu programlarla oynamanız genelde tavsiye edilmez. Ben yaptım, sorun olmadı ama bu sizin için geçerli olmayabilir.
İdle Daddy gibi programlar ile oyun içi item düşürülebilir mi?

@GerginGörünüşlüAdam Bu programlar oyunu oynamanızı sağlamıyor, sadece oyunu oynuyor gibi görünüyorsunuz. Kartlar düşene kadar bir miktar süre oynamış sayılıyorsunuz. Mesela kartlarını düşürdüğüm oyunlardan biri Steam'da şöyle görünüyor.

2018-09-15 22_39_11-CompatWindow.jpg

Ancak ben bu oyunu ne indirdim, ne de oynadım :) Bu sebeple herhangi bir oyunda oyun içi item düşeceğini sanmıyorum. Sadece belli sayıda oyun kartı Steam envanterine gidecektir.

@Hashtag
Teşekkürler pekiya item.
İtem için hiçbir herhangi bir sınırlama yok. Seneler önce, daha içerisinde 3-4 harita varken oynuyordum, birçok kamuflaj tarz skin düşmüştü. Bir kereye mahsus kaliteli birşeyin düştüğüne de eminim ancak ne olduğunu hatırlamıyorum. Bunun için tek yapmanız gereken oyunu oynamak. Ancak Idle programları eşya düşürmeyi sağlar mı, ona emin değilim.

Geri
Yukarı