Unutamadığım kişiye geri mesaj atmalı mıyım?

Evet hocam öyle oldu zaten. Teşekkür ederim tavsiyen için. Aklımdan atamazsam yazarım artık. Doğru söyliyorsun gerekmedikçe yazmam.

Aşırı fazla yazmak isterseniz aklınızdan çıkmamaya başladıysa gün içinde, yazın. Bana bir gün gelmişlerdi aynen öyle büyük bir özgüvenle yazdım gayet de güzel konuştuk konuşma bitince de bu kadar kafamda takcağım bir şey değilmiş onu anladım ve rahatladım.

Tek diyecegim cesaretini topla ve sansini dene kaybedecek bir şeyin yok.

Bir anlik cesaretle yaz sonrası cok guzel olacak olmazsa hesabim banlansin moderator arkadasim yazsin kenara.
Hocam bugün veya yarın yazıcam.

Aşırı fazla yazmak isterseniz aklınızdan çıkmamaya başladıysa gün içinde, yazın. Bana bir gün gelmişlerdi aynen öyle büyük bir özgüvenle yazdım gayet de güzel konuştuk konuşma bitince de bu kadar kafamda takcağım bir şey değilmiş onu anladım ve rahatladım.
Ben konuşmak istiyorum fakat 1 aydır sadece 1 kere mesajlaşmışız yüzyüze hiç konuşmamışız.Mesajlaşmamızda 15-20 dakika felan sürdü sadece.Bu kadar uzun zaman bekledikten sonra yazılır mı onu kafamda oturtamıyorum bir türlü.En kötü bu konuyu atcam ona valla yeter.

Hocam bugün veya yarın yazıcam.

Ben konuşmak istiyorum fakat 1 aydır sadece 1 kere mesajlaşmışız yüzyüze hiç konuşmamışız.Mesajlaşmamızda 15-20 dakika felan sürdü sadece.Bu kadar uzun zaman bekledikten sonra yazılır mı onu kafamda oturtamıyorum bir türlü.En kötü bu konuyu atcam ona valla yeter.
Bir bahaneyle yazabilirsin ama bence rüya dışında bir bahane.

Bir bahaneyle yazabilirsin ama bence rüya dışında bir bahane.

Hocam şu an yazıyorum direk söyliyorum 1 ay geçse de unutamamışım seni şeklinde. Bir tık ergence hissettim ama ne yazcağım aklıma gelmedi.

Yazdım hocam.
@kiralgeliyo @Lutryel
Hocam cevap verin vallahi utaniom.

Özetle nazik bir şekilde senden soğudum artık konuşmak istemiyorum dedi.

Son düzenleme:
Hocam şu an yazıyorum direk söyliyorum 1 ay geçse de unutamamışım seni şeklinde. Bir tık ergence hissettim ama ne yazcağım aklıma gelmedi.

Yazdım hocam.
@kiralgeliyo @Lutryel
Hocam cevap verin vallahi utaniom.

Özetle nazik bir şekilde senden soğudum artık konuşmak istemiyorum dedi.

Cidden boyle olacagini dusunmemistim ama cok dusunme icinde hala sevgi vardir.

Yeni konular

Geri
Yukarı