Unutulan Gmail hesabını brute Force ile kurtarmak

Dumanx

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Sadece oyun için açtığım maili telefon değiştirince erişimi kaybettim, 7/24 şifre deniyorum mailden ama bir türlü giremiyorum ne yaptığımı da hatırlamıyorum. Gmail hesabında hiçbir güvenlik doğrulaması olmadığından hesap kurtarmadan da kurtaramıyorum. Araştırınca brute Force gördüm sizce Gmail'imi brute Force ile kurtarabilir miyim? Yazılım vb anlamadığımdan başkasına yaptırmak istedim ama işlem öncesinden para talep ettiler ve 13 yaşındaki birisine dolandırılmak istemiyorum, siz olsanız ne yapardınız? Hesabı kurtarmak için harcayacağım para 200-300 TL olursa hesap daha pahalı zaten kurtarır.

Arkadaşlar selam. Sadece oyun için açtığım maili telefon değiştirince erişimi kaybettim, 7/24 şifre deniyorum mailden ama bir türlü giremiyorum ne yaptığımı da hatırlamıyorum. Gmail hesabında hiçbir güvenlik doğrulaması olmadığından hesap kurtarmadan da kurtaramıyorum. Araştırınca brute Force gördüm sizce Gmail'imi brute Force ile kurtarabilir miyim? Yazılım vb anlamadığımdan başkasına yaptırmak istedim ama işlem öncesinden para talep ettiler ve 13 yaşındaki birisine dolandırılmak istemiyorum, siz olsanız ne yapardınız? Hesabı kurtarmak için harcayacağım para 200-300 TL olursa hesap daha pahalı zaten kurtarır.
Gmaile brute force yapamazsın.

Brute force için kimseye para vermene gerek yok. Youtube tarzı yerlerden 15 dakikada öğrenirsin.

Normalde inanılmaz etkisiz bir yöntem brute force fakat şifreyi koyan kişi siz olduğunuz için bir ihtimal tutabilir.

Şifreyi saçma sapan bir şey değil de kendinle ilgili bir şey yaptığını düşünüyorsan Brute Force ile çözülme ihtimali var ama Gmail'e Brute Force ne kadar işe yarar emin değilim, bir ton robot/bot algılayıcı sistemleri var öyle olmasa bile siteden banlanırsın.

Şifreyi saçma sapan bir şey değil de kendinle ilgili bir şey yaptığını düşünüyorsan brute Force ile çözülme ihtimali var ama Gmail'e brute Force ne kadar işe yarar emin değilim, bir ton robot/bot algılayıcı sistemleri var öyle olmasa bile siteden banlanırsın.

Şifre kendimle alakalı bir şifre hesabı satacağım için kişisel mailimle aynı şifre olmasın diye biraz değiştirmiştim şimdi ise hatırlayamadım.

Brute Force için kimseye para vermene gerek yok. YouTube tarzı yerlerden 15 dakikada öğrenirsin.

Normalde inanılmaz etkisiz bir yöntem brute Force fakat şifreyi koyan kişi siz olduğunuz için bir ihtimal tutabilir.

Teşekkür ederim biraz daha şifre deneyeceğim olmazsa öğrenip deneyeceğim zamanım yok ondan uğraşamadım.

Şifreyi saçma sapan bir şey değil de kendinle ilgili bir şey yaptığını düşünüyorsan brute Force ile çözülme ihtimali var ama Gmail'e brute Force ne kadar işe yarar emin değilim, bir ton robot/bot algılayıcı sistemleri var öyle olmasa bile siteden banlanırsın.

Telefonumdan hesaba giriş yapmak istediğim zaman asla doğrulama vb istemiyor sonsuz şifre deneyebiliyorum o yönden iyi. Opera'da ise 2. denemeden sonra hesap kurtarmaya yönlendiriyor ve yetersiz bilgiden kurtarılamadığını söylüyor.

@Dumanx %1'lik bir ihtimali denemek isterseniz Google'a e-mail gönderin. Belki bir şans sizin olduğunuzu ispat etmenizi istedikleri bir sürece sokabilirler işi. Brute force için para vermeyin. Etkili bir brute force yapacak adam bunu 200-300 TL'ye yapmaz.

Bir yerden sonra CAPTCHA soracağı için hiçbir işe yaramaz dediğin.

Telefonda CAPTCHA yok aralıksız 20-30 kez denedim.

@Dumanx %1'lik bir ihtimali denemek isterseniz Google'a e-mail gönderin. Belki bir şans sizin olduğunuzu ispat etmenizi istedikleri bir sürece sokabilirler işi. Brute force için para vermeyin. Etkili bir brute force yapacak adam bunu 200-300 TL'ye yapmaz.
Sanırım Gmaile mail yollayacağım içindeki tüm bilgileri kullanıldığı telefon imeilerini, bilgisayarları ve beraber kullanılkdğı uygulamaları söyleyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı