E-posta hesabını kurtarmak

YasirHoca

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Merhaba, bu gün Outlook hesabıma gireceğim sırada şöyle bir uyarı aldım;

"Hesabınızın güvenliğini sağlamamıza yardımcı olun. [email protected] Microsoft hesabınızda sıra dışı etkinlik algıladık veya kimlik bilgilerinizin risk altında olabileceğini düşünüyoruz. Güvenliğinizi korumak ve hesabınıza yalnızca sizin erişebildiğinizden emin olmak için kimliğinizi doğrulamanızı ve parolanızı değiştirmenizi isteyeceğiz. "

Daha sonra doğrula dediğim gereken bilgileri giriyorum fakat hesabınızı doğrulamak için gerekli bilgileri sağlayamadık tekrar form gönderin gibi bir hata ile karşılaşıyorum. Bu neden olmuş olabilir? Hesabımla herhangi bir kötü siteye giriş yapmadım. Steam hesabım falan bu hesaba bağlı kurtarmanın başka yolu var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurtarma için güvenlik önlemlerini daha önce aldıysanız ki almışa benzemiyorsunuz size 2 adımlı doğrulama ve ek olarak güvenlik soruları vb. bir sürü seçenek vardı. Bunları doldurduysanız kolayca geri alabilirdiniz.
Güvenlik adımlarını teker teker doğru yazıyorum sadece daha önce atmış olduğum maillerin konusu aklımda değil kimin aklına gelir mail konularını not etmek. Bundan dolayı gelmiyor. Neyse ki mobilde açık kalmış steam, ubisoft vb. diğer kullandığım hesapları kurtardım. Hesap çöp olacak sanırım. Birde Saçma sapan birinden spam mesaj gelmiş bilmem ne örgütünden 1.500.00$ bağış aldınız kimlik bilgilerinizle gönderin falan denmiş sanırım bundan dolayı hesap kilitlendi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı