Unutulan Modem Arayüz Şifresi Nasıl Öğrenilir?

alpella

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, modem arayüzü şifremi değiştirdim fakat şifreyi de unuttum. Müşteri hizmetlerini aramadan öğrenmenin yolu var mıdır yoksa tek yol aramak mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Modemlerin altında ya da arkasında fabrikadan çıktığındaki kullanıcı adı ve şifre yazar. Modemi sıfırlayıp, bu kullanıcı ve şifre ile giriş yapmayı dene.
Hocam sıfırlama hakkında daha fazla bilgi verebilir misiniz yani anlatabilir misiniz ?

Modemin arkasında küçük reset butonu olur. Oradan sıfırlanır. Modem marka ve model belirtmemişsiniz. Modem kitapçığını okursanız anlarsınız.
Teşekkür ederim, şu anda evde değilim modemin modelinide hatırlayamıyorum. Eve gittiğimde kitapçığınada bakarak yapmaya çalışıcam.

Modemimin modeli Huawei hg253s

Modemi resetledikten sonra arayüze adres satırına 192.168.1.1 yazarak gir kullanıcı adına admin şifreye ISS nın adını yaz Superonline veya ttnet gibi

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı