Unutulan ÖSYM şifresi nasıl alınır?

kaane

Kilopat
Merhaba, ÖSYM şifremi unuttum. Sonuçlara bakacağım, bakamıyorum. Şifremi unuttum sayfasından almaya çalıştığımda güvenlik sorusu veya cevabı bulunamadığı için olmuyor. e-Devlet ile girişte yapamıyorum, bir sürü hata veriyor. Sunucu yoğunluğundan diye düşünüyorum, bu yoğunluk sadece giriş kısmında mevcut, ÖSYM sonuç açıklanma sayfasında yoğunluk yok. Sorum şu, başlıkta da görüldüğü gibi, unutulan ÖSYM şifremi bu belirttiklerim dahilinde nasıl alırım?

Artık yoğunluktan kaynaklandığını düşünmüyorum. Sabah 9'dan beri deniyorum. Şimdi anasayfa bile gözükmüyor. Site çöktü ilgilenen yok bence. Sınav sonuçları açıklandığında bu kadar sıkıntı çıkmamıştı.

Artık yoğunluktan kaynaklandığını düşünmüyorum. Sabah 9'dan beri deniyorum. Şimdi anasayfa bile gözükmüyor. Site çöktü ilgilenen yok bence. Sınav sonuçları açıklandığında bu kadar sıkıntı çıkmamıştı.
Bence de bilerek hata kodu veriliyor. Yani site gerçekten açılıyor sorunsuz bir şekilde ama her defasında aynı hata kodunu veriyor. Bir şekilde giremedim aday işlemleri sayfasına.

Yeni konular

Geri
Yukarı