Çözüldü Unutulan Social Club hesabı nasıl geri alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kanz12r

Hectopat
Merhaba. Ben Social Club hesabımı oluştururken şifreyi girdim ama sanırım şifremi yanlış girdim. O yüzden hesaba giriş yapamıyorum. Şifremi unuttum butonuna bastığımda mailime kod geldiğini söylüyor ama ne hikmettir gelen kod şifresini unuttuğum maile ait. Ben de yeni bir Social Club hesabı kurdum. Kurarken Steam'de kullandığım maille kurdum. Yani satın aldığım Rockstar oyunlarının olduğu Steam hesabı. Neyse ben de ticket attım Rockstar Support'a. Neyse bana mesajımın iletildiği söylenen bir mail geldi. Ben de hala bekliyorum. Başka bir şey yapmalı mıyım? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Çözüm
Başka bir Social Club hesabı üzerinden Rockstar'a ticket attım ve bana dönüş sağladılar durumu anlattım ve bana sahip olduğum Rockstar oyunlarının satın alındığına dair Ekran görüntüsü atmamı istediler. Steam'de satın aldığınız oyunları görebildiğiniz yerden oyuna dair fiş istedim, aynı şekilde Epic içinde aynısını uyguladım sonra fişleri Rockstar'ın bana ulaşmış olduğu mail adresimden yolladım ve bana hesabımı geri alabilmek için onlara hiç bir Social Club hesabında kullanmadığım bir mail adresi istediler. Verdim, sonra'dan şifremi unuttum diyerek gelen mail ile şifreyi değiştirdim.
Alakası yok. Hesabın size ait olduğunu doğrulamadan herhangi bir işlem yapmıyorlar zaten.

Siz öyle diyorsanız bekleyeyim.

Alakası yok. Hesabın size ait olduğunu doğrulamadan herhangi bir işlem yapmıyorlar zaten.

Uzun aradan sonra tekrar yazıyorum maalesef hesabı vermediler ama oyunları bir şekilde oynayabiliyorum o yüzden kendi haline bırakacağım yorumunuz için sağ olun.

Son düzenleme:

Uzun aradan sonra tekrar yazıyorum maalesef hesabı vermediler ama oyunları bir şekilde oynayabiliyorum o yüzden kendi haline bırakacağım yorumunuz için sağ olun.

Hocam nasıl oyunlara erişiyorsunuz söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka bir Social Club hesabı üzerinden Rockstar'a ticket attım ve bana dönüş sağladılar durumu anlattım ve bana sahip olduğum Rockstar oyunlarının satın alındığına dair Ekran görüntüsü atmamı istediler. Steam'de satın aldığınız oyunları görebildiğiniz yerden oyuna dair fiş istedim, aynı şekilde Epic içinde aynısını uyguladım sonra fişleri Rockstar'ın bana ulaşmış olduğu mail adresimden yolladım ve bana hesabımı geri alabilmek için onlara hiç bir Social Club hesabında kullanmadığım bir mail adresi istediler. Verdim, sonra'dan şifremi unuttum diyerek gelen mail ile şifreyi değiştirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı