Uphold hesabı nasıl açılır?

KShieda

Hectopat
Merhaba, Brave Rewards'ı denemek için Uphold hesabı açmak istiyorum fakat kayıt olma sırasında ikamet ettiğim ülkeyi seçmeye çalıştığım zaman Türkiye gözükmüyor. Vatandaşlık olarak Türkiye'yi seçebiliyorum ama İkamet ettiğim yer olarak seçemiyorum, yardımcı olabilir misiniz? İkamet seçeneğindeki ülkeleri fotoğraf olarak ekledim. Ekran görüntüsü 2023-05-28 000323.pngEkran görüntüsü 2023-05-28 000305.png

Merhaba, Brave Rewards'ı denemek için Uphold hesabı açmak istiyorum fakat kayıt olma sırasında ikamet ettiğim ülkeyi seçmeye çalıştığım zaman Türkiye gözükmüyor. Vatandaşlık olarak Türkiye'yi seçebiliyorum ama İkamet ettiğim yer olarak seçemiyorum, yardımcı olabilir misiniz? İkamet seçeneğindeki ülkeleri fotoğraf olarak ekledim.Eki Görüntüle 1796548Eki Görüntüle 1796549
Çözebildiniz mi acaba?

Yurt dışından hesap açılabiliyor, Sadece belirtilen ülkelerde boşuna kullanmaya çalışmayın yurt dışında yeni hesap açıp giriş yaparsanız hesaba bloke koyuyor TR'den girişlere izin vermiyor isveç'de hesap açıp denedim olmadı TR'den tüm girişleri ve para çekmeyi engellemişler.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı