Uplay açılmıyor

Alperen teke

Decapat
Daha fazla  
Ubisoft Connect uygulamasını açarken "Ubisoft Connect kurtarılamaz bir hata saptadı ve kapatılmak zorundaç çökme bilgisi 'C:/program files (x86)/Ubisoft/Ubisoft Game/Launcher//crashes' konumunda olulturuldu" diye bir hata ile karşılaşıyorum tek seferlik çözüm olarak internet bağlantısını kesip hesap giriş kısmında kabloyu takıp giriş yapıyorum. Açıkcası uğraştırıcı oluyor bilginiz varsa yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ubisoft Connect uygulamasını açarken "Ubisoft Connect kurtarılamaz bir hata saptadı ve kapatılmak zorundaç çökme bilgisi 'C:/program files (x86)/Ubisoft/Ubisoft Game/Launcher//crashes' konumunda olulturuldu" diye bir hata ile karşılaşıyorum tek seferlik çözüm olarak internet bağlantısını kesip hesap giriş kısmında kabloyu takıp giriş yapıyorum. Açıkcası uğraştırıcı oluyor bilginiz varsa yardımcı olur musunuz?
Hocam aynı sorunu bende yaşadım. Çözüm: İnternetinizi güvenli internet profilinden çıkartmak.

Belgeyi geri dönüsüm kutusundan da mi sildiniz? Olmazsa hata raporu paylasin.

Dosyaları geri yükledim ama hata düzelmedi şu anda oyunu açtığım zaman direk oyun kapanıyor hata kodu vs çıkmıyor.

Dosyaları geri yükledim ama hata düzelmedi şu anda oyunu açtığım zaman direk oyun kapanıyor hata kodu vs çıkmıyor.
Bahsi gecen yazilima hata kodu falan düsmüyor mu? Programi silip yeniden yüklemeyi denediniz mi?

Evet denedim sadece bende olan bir hata mı diye emin olmak için arkadaşıma yükledim uygulamayı onda da hata veriyor ama hata vermeyen kişilerde var saçma bir olay.

Yeni konular

Geri
Yukarı