Uplay+ Almak İçin Yapılması Gerekenler

Random.Person

Kilopat
Makaleler
1
Bugün itibariyle Uplay+ Türkiye dahil bir kaç ülke hariç kullanıma sunuldu. Sırasıyla üyeliğimi aktif etmek için yaptığım adımlar;

• Opera VPN ile Amerika bölgesine bağladım,
  • Uplay+ sayfasına gelip hesabıma giriş yaptım,
  • Try it for free(İlk defa için), Subscribe Now seçeneğini tıkladım,
  • Adresi sallamasyon yaptım hesaba göre Minnesota'da bir adres uydurdum,
  • 2 banka kartıyla direkt ödeme kabul etmedi, VPN ile PayPal hesabı açıp banka kartımı PayPal'a kaydettim,
  • Ödeme seçeneklerinden PayPal seçip ilerledim,
  • Ödemeyi kabul etti ve üyeliğim başarıyla aktif oldu.
Oyunlara Ultimate sürümleriyle erişim sağlayabiliyorum. 27 Gün boyunca kütüphanenin içini boşaltacağım. 🙂

QQ.jpg

Son düzenleme:
Amerika üzerinden satın alınca öyle uğraştırabiliyor. Ben de VPN ile Almanya üzerinden almıştım. Adres'e Frankfurt, Germany yazdım. Kabul etti. Telefona da kendi telefon numaramı yazdım. Kredi kartını zaten kabul etti. 30 dk. sonra üyeliği iptal ettim. Gelecek aya kadar deneme hakkınızı kullanabilirsiniz ve istediğiniz zaman tekrar aktif edebilirsiniz diye belirtti. Bence güzel sistem olmuş. Listeye birkaç oyun aldım. Beğenirsem devam ederim.

Uplay.png

25 gün ücretsiz.
Amerika üzerinden satın alınca öyle uğraştırabiliyor. Ben de VPN ile Almanya üzerinden almıştım. Adres'e Frankfurt, Germany yazdım. Kabul etti. Telefona da kendi telefon numaramı yazdım. Kredi kartını zaten kabul etti. 30 dk. sonra üyeliği iptal ettim. Gelecek aya kadar deneme hakkınızı kullanabilirsiniz ve istediğiniz zaman tekrar aktif edebilirsiniz diye belirtti. Bence güzel sistem olmuş. Listeye birkaç oyun aldım. Beğenirsem devam ederim.

Uplay.png
Anno 1800 listede var ancak üyelik kısmında yok. Önceliğim oydu;

QQ.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı