UPlay Far Cry 3'ün Kütüphaneden Silinmesi

Makaleler
4
Yer
Manisa/Salihli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bıktım şu Ubisoft'dan. Kendini bir kez daha ispatladı ne kadar paragöz, ne kadar kötü bir firma olduğuna. Sorunuma geçeyim;

Dün "G2A"dan Far Cry 3 aldım ve Uplay de aktifleştirdim. İndirip multiplayer bile oynadım. Fakat az önce Uplay'i açtığımda kütüphanemde oyun gözükmüyordu. Muhtemelen Ubisoft oyunumu silmiş. Bunu geri getirmemin bir çözümü var mıdır ? Key'i bir kenara da koyalamamıştım yani unuttum.

Sorun ubisoftta değil, G2A da ki aldığın satıcıda. Kesinlikle oyunları hediye almanı önermem. Dijital key almaya özen göster böyle siliyorlar.

Sorun ubisoftta değil, G2A da ki aldığın satıcıda. Kesinlikle oyunları hediye almanı önermem. Dijital key almaya özen göster böyle siliyorlar.
Hediye almadım zaten, "Key" aldım. Ben de uzak durmaya çalışıyorum hediyelerden fakat ilk defa böyle bir şey başıma geldi. Peki sorun satıcıda olsaydı keyi ilk girdiğimde Uplay'in kabul etmemesi gerekmez miydi ?

Hediye almadım zaten, "Key" aldım. Ben de uzak durmaya çalışıyorum hediyelerden fakat ilk defa böyle bir şey başıma geldi. Peki sorun satıcıda olsaydı keyi ilk girdiğimde Uplay'in kabul etmemesi gerekmez miydi ?
Keyse o zaman satıcı silebileceğini sanmıyorum. G2A da keyler kayıtlı kalıyor. Ordan yardım alabilirsin G2A dan.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı