Uplay Giriş Yapamama

Gencer Atmaca

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bugün sabah R6:S oynadım ve birkaç saat sonra kapattım. Akşam tekrar oyunu açacakken 'Şu an bir Ubisoft hizmeti kullanılamıyor. Daha sonra tekrar deneyebilir veya çevrimdışı modda başlatabilirsiniz.' uyarısını aldım. İşin ilginci servisler bende çevrimdışı iken arkadaşlarım aynı süre zarfında oyunu oynayabiliyorlardı. Oyunun dosyalarını doğrulardım ve eksik dosyayı indirip girmeyi denedim yine aynı hata.

Daha sonra Opera üzerinden Uplay'e giriş yapmaya çalıştım ve resimdeki hatayı aldım. Çözüm için proxy ayarlarından 'Yerel ağınız için ara sunucu kullanın.' yolunu denedim ancak denetim masası üzerinden internet seçenekleri>bağlantılardan kaldırmayı düşündüm ancak yerel ağ ayarları butonu çalışmıyordu.

Bazı ayarlar yöneticiniz tarafından yönetilir yazıyordu. Onu Technopat yardımıyla düzeltmeye çalıştım bilgisayarımı yeniden başlattım ve olmadı. Sorunum bu nasıl çözebilirim? Sorunu VPN ile de çözmeye çalıştım ama yine olmadı yardımcı olun lütfen.
Opera Anlık Görüntü_2018-08-14_212502_account.ubisoft.com.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı