Çözüldü "Uplay has detected an error it can't recover from and must shut down" sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Selim Dincaslan

Hectopat
Yaklaşık 1 haftadır bu sorunu alıyorum, oyun oynarken hicbir sıkıntı yok fakat bir anda arka planda uPlay kapanıp bu sorunu veriyor, birkaç yabancı forumlarda araştırdım bu sorunun Uplay'e gelen yeni update ile çözüldüğünü söylüyor, ben de hala bu sorun var kac kere Uplay'i baştan silip kendi sitesinden en güncel sürümü kurdum, hatta R6S'yi bile tekrar silip yükledim bir faydası yok yardım edin, nasıl düzeltebilirim?

indir.png

Çözüm
Yaklaşık 1 haftadır bu sorunu alıyorum, oyun oynarken hiçbir sıkıntı yok fakat bir anda arka planda Uplay kapanıp bu sorunu veriyor, birkaç yabancı forumlarda araştırdım bu sorunun Uplay'e gelen yeni Update ile çözüldüğünü söylüyor, ben de hala bu sorun var kac kere Uplay'i baştan silip kendi sitesinden en güncel sürümü kurdum, hatta R6S'yi bile tekrar silip yükledim bir faydası yok yardım edin, nasıl düzeltebilirim?

Eki Görüntüle 294044

Arkadaşım ben çözdüm. Bizim internet aile profilindeymiş ben standart profil yaptım çözüldü.
Yaklaşık 1 haftadır bu sorunu alıyorum, oyun oynarken hiçbir sıkıntı yok fakat bir anda arka planda Uplay kapanıp bu sorunu veriyor, birkaç yabancı forumlarda araştırdım bu sorunun Uplay'e gelen yeni Update ile çözüldüğünü söylüyor, ben de hala bu sorun var kac kere Uplay'i baştan silip kendi sitesinden en güncel sürümü kurdum, hatta R6S'yi bile tekrar silip yükledim bir faydası yok yardım edin, nasıl düzeltebilirim?

Eki Görüntüle 294044

Arkadaşım ben çözdüm. Bizim internet aile profilindeymiş ben standart profil yaptım çözüldü.

Çözüm
Ben de çözdüm. Halen sorunu yaşayan varsa Uplay'i direkt %appdata%/localden silin tamamen. Ve internetten Ubisoft Connect indirin kendi sitesinden. Sorun çözülüyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı