uPlay hesabı nasıl silinir?

benkemal10

Femtopat
Merhaba arkadaşlarım sizlere bir soru sormak istiyorum;
Arkadaşlar Öncellikle uPlay hesabımı silmek istiyorum ama hesabımın içinde bulunan oyunları farklı bir uPlay hesabına aktarmak istiyorum bu sizce mümkün mü oyunların hepsini Steam'den aldım hesabımı silmek istememin nedeni ise hesabımda 2 adet Uno Demo bulunuyor gizlemek yerine silmek istiyorum fakat bunun mümkün olamadığını müşteri temsilcisinden öğrendim gerçekten sinirlerim bozuldu ...

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    179,9 KB · Görüntüleme: 184
Sana daha öncesinde desteğe sor demiştim. Sordun mu? Hiç sormuş gibi görünmüyorsun.
Bu konuya da sor diyeceğim çünkü benim 2 Uplay hesabımı zamanında birleştirmemişlerdi. Hesap silme kısmını yaparsın ama içindekiler de gider. İçindekileri aktarma işini yapacaklarını sanmıyorum.

Hesabı silmek için buraya gir. Aşağıda Close your Ubisoft account var. Orada Close yazana bas. Senden doğrulama yapman istenebilir. Önemli bilgiler çıkacakmış, onları güzelce oku. Sonra da kutucuğu işaretle ve Close my account'a bas.
30 gün hesabına girmezsen silinecek bu şekilde.

Orada kalmasının zararı ne ki ?
Ancak canlı destek ile aktarma yapılabiliyor diye biliyorum.
Birde hesabınızda iki tane oyun yok. Bu platformda oyunlara sahip olsanız bile ''Bedava oyunlar'' kısmında gözüküyorlar diye biliyorum.

Bunun için hesabınızı silerseniz kötü kötü şeyler olabilir ( lafın gelişi tabii ki de) . 😂

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı