uPlay hesabı nasıl silinir?

Gizlese ne olacak bu kadar takıntı ile ömür geçmez. Gizle yaptığında ekran görüntüsündeki gibi olmuyor, oyun oradan kaldırılıyor.
Aşağıda gizlenen oyunlar kısmında görünüyor. Steam gibi direk kütüphaneden gizlese sorun olmaz ama bence bu haliyle çok kötü duruyor. Child of Light ve Child of Light demo var bende. Yan yana durması hoşuma gitmiyor. Keşke demo sürümü almasaymışım diyorum şu an. Demo oyunları oynadığımda yok. Alırken ne kafadaydım acaba.

Sonuç olarak oradaki oyunları ile yan yana duruyor mu? Durmuyor. Senin de hoşuna gitmiyorsa sen de demoyu gizle aşağıya gitsin. Böylece yan yana görmezsin.

Not: Gülücük atacak ne var? Hem yan yana duruyor diyorsun, hem de gizle özelliğinden şikayet ediyorsun. Yan yana durmasından rahatsız oluyorsan demo için gizle özelliğini kullan. Gizleyi kullanmıyorsan niye demo ile normal oyun yan yana duruyor diye ağlayıp sızlıyorsun.

Son düzenleme:
Aktarabilir, canlı destek üzerinden birkaç e-posta doğrulaması ile yapılabiliyor. Takıntı kısmına katılıyorum.
Hocam biraz aydınlatabilirmisiniz beni
Arkadaşlar hepinize hak veriyorum bu derecede takıntılı olmam yanlış bir şey ama yukarıdaki arkadaşın belirtiği gibi takıntıdan çok kütüphanenin düzgün durmaması hoşuma gitmiyor
Sonuç olarak oradaki oyunları ile yan yana duruyor mu? Durmuyor. Senin de hoşuna gitmiyorsa sen de demoyu gizle aşağıya gitsin. Böylece yan yana görmezsin.

Not: Gülücük atacak ne var? Hem yan yana duruyor diyorsun, hem de gizle özelliğinden şikayet ediyorsun. Yan yana durmasından rahatsız oluyorsan demo için gizle özelliğini kullan. Gizleyi kullanmıyorsan niye demo ile normal oyun yan yana duruyor diye ağlayıp sızlıyorsun.
Hocam sakin olalım merak ettim sormak istedim ağlamalık sızlamalık durum yok

Hocam biraz aydınlatabilirmisiniz beni
Arkadaşlar hepinize hak veriyorum bu derecede takıntılı olmam yanlış bir şey ama yukarıdaki arkadaşın belirtiği gibi takıntıdan çok kütüphanenin düzgün durmaması hoşuma gitmiyor
Ubisoft Support üzerinden bilet oluşturmalısın. Oluştururken bu seçenekleri seç ve mesaj olarak durumu anlat daha sonra start chat tuşuna bas. Türkçe Canlı Destek var mı bilmiyorum, büyük ihtimalle yoktur bu yüzden İngilizce konuşup halledeceksin.
Screenshot_3.png

Geri
Yukarı