Ubisoft Connect Uplay "order failed" sorunu

Croxxn7

Femtopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm Ubisoft'tan oyun almak istiyorum ve şu an güzel bir indirim var. Oyunları seçıyorum sepete atıyorum ama ne kadar denesem de order failed bu hatayı veriyor. Ne yapmalıyım?

Selamünaleyküm Ubisoft'tan oyun almak istiyorum ve şu an güzel bir indirim var. Oyunları seçıyorum sepete atıyorum ama ne kadar denesem de order failed bu hatayı veriyor. Ne yapmalıyım?

Bende aynı sorunu yaşadım. İnternette her yazılanı denedim ama bir şey değişmedi. Başka bir hesapla almayı deneyince herhangi bir sorun olmadan aldım.

Bende aynı sorunu yaşadım. İnternette her yazılanı denedim ama bir şey değişmedi. Başka bir hesapla almayı deneyince herhangi bir sorun olmadan aldım.

Ama o zaman hesaplar bir tık karışır, bir de indirim süresini biliyor musun?

Bildiğin başka bir yol var mı?

Ama o zaman hesaplar bir tık karışır, bir de indirim süresini biliyor mu

Maalesef bilmiyorum ne zaman bitiyor indirim. Hesap karışıklığı konusunda haklısın fakat hiçbir şekilde çözemeyince böyle bir yola başvurdum ve hiçbir sorun çıkamadan alışveriş yapmıştım.

Aynı sorun bende de var kafayı yemek üzereyim. AC Origins sezon paketini, AC Unity teçhizat paketi ve AC Mirage Deluxe paketini alacaktım fakat aynı hatayı verip duruyor. Acaba sebebi ne? Üç tane Papara kartı denedim olmadı delireceğim cidden. Bir şeyi de düzgün yap Ubisoft!

Arkadaş farklı bir Ubisoft hesabından alım yapın diyor ama böylede hesaplar karışacak eğer bir çözüm yolu bulamazsam öyle yapacağım.
Ubisofta ticket attınız mı peki. Gerçi bazı yerlerde arkadaşlar Ubisoft'un ticketlera geç cevap veriyor diye bir şey gördüm de umarım bu Ubisoft tarafından bir sorunsa düzeltirler yoksa buna benzer sorunlar daha da artacak gibi duruyor :(

Bende aynı sıkıntıyı yaşadım tek çözüm farklı bankadan satın alımı gerçekleştirmek. Ben Papara ve Nays üzerinden denedim olmadı. Ziraat Bankası üzerinden deneyince herhangi bir sıkıntı olmadan satın alabildim.

Yeni konular

Geri
Yukarı