uPlay oyun yedekleme rehberi

Arkadaşlar ben steamden assassıns creed unity alacağım fakat u play biraz kafamı karıştırdı ben 13 yaşındayım u play Hakkı'nda bilgim yok benim ne yapacağımı madde madde söylerseniz çok Mutlu olurum ben asaassıns serisinin hastasıyım

Hala güncel mi acaba? Mevcut yöntem ile son versyiyonda yedekleme - geri yükleme yapılabiliyor mu?
Uzun zamandır uplay den oyun oynamıyorum ama son anlattığım yöntemi bir dene istersen. Mantık olarak aynıdır muhtemelen. Oyunun kurulu olduğu yerdeki dosyaları kopyala ve tekrar kurmak istediğinde aynı yere at ve uplay den kuruluma tıkla.

Uzun zamandır uplay den oyun oynamıyorum ama son anlattığım yöntemi bir dene istersen. Mantık olarak aynıdır muhtemelen. Oyunun kurulu olduğu yerdeki dosyaları kopyala ve tekrar kurmak istediğinde aynı yere at ve uplay den kuruluma tıkla.
cevabınız için teşekkür ederim. Kopyalama ve diğer bilgisayara atma konusunda dediğiniz gibi yaptım fakat kurulum yapınca en baştan başlıyor. Daha sonra uplay(ubisoft olmuş artık adı) orada oyun dosyasını göster gibi bir seçenek vardı oyun listesinden oyunu seçtiğimde. O seçenekle yolu gösterince dosyaları kontrol edip açtı. yapmak isteyen için de bilgi olması açısından yazayım.

İşe yaradı oyun dosyalarını gördü ve yükledi. Oyunu daha oynamadım bir aksaklık yaşatır mı save kaydetme gibi bilmem ama sorun çıkacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı