uPlay shut down hatası

İşletim sistemi
Windows 10

TakeDown11

Femtopat
Bu hatayı Epic Games'ten Watch Dogs'u indirdikten sonra almaya başladım. UPlay'i uzun süredir açmıyordum ve oyunu yükleyip başlata bastığımda UPlay'in ekranı geldi ve hata karşıma çıktı. İlk önce revo uninstaller' birkaç kez silip tekrar yükledim. Olmayınca internete baktım. Appdata'dan bir dosyayı silmemi söylüyordu. Yönetici olarak çalıştırdım ve yine aynı hatayı aldım. Appdata'ya baktığımda sildiğim dosya geri gelmişti.

Bu hatayı Epic Games'ten Watch Dogs'u indirdikten sonra almaya başladım. UPlay'i uzun süredir açmıyordum ve oyunu yükleyip başlata bastığımda UPlay'in ekranı geldi ve hata karşıma çıktı. İlk önce revo uninstaller' birkaç kez silip tekrar yükledim. Olmayınca internete baktım. Appdata'dan bir dosyayı silmemi söylüyordu. Yönetici olarak çalıştırdım ve yine aynı hatayı aldım. Appdata'ya baktığımda sildiğim dosya geri gelmişti.

Dostum bence internetten çözüm için bir dosya silmenizi istiyorlarsa sizin ban yemenizi istiyorlar. Ya da size bu dosyayı kurun diyorlarsa virüs koyuyorlardır. Hatta sen kendi elinle kuruyorsundur. Hataları çözmek için appdatadan veya oyun klasöründen ya da herhangi bir yerden dosya silme ya da ekleme.

Son düzenleyen: Moderatör:
uPlay Launcher güncel mi acaba?
Evet güncel.
Dostum bence internetten çözüm için bir dosya silmenizi istiyorlarsa sizin ban yemenizi istiyorlar. ya da size bu dosyayı kurun diyorlarsa virüs koyuyorlardır. hatta sen kendi elinle kuruyorsundur. hataları çözmek için appdatadan veya oyun klasöründen ya da herhangi bir yerden dosya silme ya da ekleme.
Bütün yorumlara baktım. Herkesin sorunu çözülmüş ama bende olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı