UPlay'deki Oyunu Steam'e Aktarma

Alp Çiçek

Kilopat
Makaleler
3
Merhabalar, bugün UPlay'de dağıtılan bedava Watch Dogs oyununu aldım. Steam'de de bu oyun var (benim hesabında değil Steam mağazasında). Ben bu oyunu Steam kütüphaneme ekleyebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam işte. Zaten öyle olur. Uplay'den oyuna girdiğinizde size keyiniz bu ekranı açılırsa o gösterilen key ile etkinleştirirsin. Ama sanmıyorum çıkacağını.
Hocam oyunu daha yüklemedim UPlay kütüphanesine duruyor. Şimdi oyunu açtığımda bana key mi verecek? Eğer öyle olursa Steam'e eklerim oyunu tek platformdan bütün oyunları oynarım.

Hocam oyunu daha yüklemedim UPlay kütüphanesine duruyor. Şimdi oyunu açtığımda bana key mi verecek? Eğer öyle olursa Steam'e eklerim oyunu tek platformdan bütün oyunları oynarım.
Hayır dostum uplay steam gibi ayrı bir mağaza olarak düşün. O kütüphaneden onu açtığında key vermiyor. Oyunu indiriyor ve oynuyorsun. Steam kütüphanesi ile aynı yani

Hayır dostum uplay steam gibi ayrı bir mağaza olarak düşün. O kütüphaneden onu açtığında key vermiyor. Oyunu indiriyor ve oynuyorsun. Steam kütüphanesi ile aynı yani
Biliyorum farklı bir platform olduğunu fakat birbirine bağlama varmış. Fakat eğer oyunu Steam'den alırsak bağlayabiliyormuşuz. Konu kilitlenebilir.

Steam Key alamadığın sürece ekleyemezsin. Sanırım sendeki de Steam Key değil, bu yüzden olmaz. Ama kütüphane ne Steam dışı oyun ekleyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı