UPlay'den alınan oyunu Steam'e ekleme

O.K

Hectopat
Şu an Ubisoft Store'da indirim ve kupon kampanyası var. Ben de Assassin'S Creed Odyssey satın almayı düşünüyorum. Aldıktan sonra Steam üzerinden başlatabilir miyim oyunu? Sadece Steam kütüphaneme eklemek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an Ubisoft Store'da indirim ve kupon kampanyası var. Ben de Assassin'S Creed Odyssey satın almayı düşünüyorum. Aldıktan sonra Steam üzerinden başlatabilir miyim oyunu? Sadece Steam kütüphaneme eklemek istiyorum.
Olmuyor diye biliyorum. Zaten Steam'den bile satın alsanız UPlay'i açıp oyuna girebiliyorsunuz.

Eğer Steam'den alsaydınız uPLay'e eklerdiniz ama uPlay'den alınca olmuyor. Eğer Steam'de AC Odyssey oynuyor gözükmek istiyorsanız Steam'de ''oyun ekle'' kısmından ''oyun kısayolu ekle'' seçeneğine bastıktan sonra oradaki programlarda varsa oradan, yoksa da ''Göz at'' kısmından AC Odyssey'i bulup ekleyebilirsiniz.
stea1.png
stea2.png

Eğer Steam'de AC Odyssey oynuyor gözükmek istiyorsanız

Evet asıl amacım bu. Oyunu Steam üzerinden almış gibi görünmesini değil Steam hesabıma girip oyunu başlatmayı istiyorum. Çünkü diğer satın aldığım Ubosoft oyunlarımı Steam üzerinden aldım ve Steam üzerinden oynuyorum. Bunu da o şekilde başlatmak istiyordum.

Evet asıl amacım bu. Oyunu Steam üzerinden almış gibi görünmesini değil Steam hesabıma girip oyunu başlatmayı istiyorum. Çünkü diğer satın aldığım Ubosoft oyunlarımı Steam üzerinden aldım ve Steam üzerinden oynuyorum. Bunu da o şekilde başlatmak istiyordum.
Hocam steamdan oyna dediğinde otomatik uplay açılacak zaten sadece görünüş olarak steamında gözükür.

Zaten belirttiğim gibi başlatabilirsiniz, fakat kütüphanenize eklenmiş olmaz.

Geri
Yukarı