Upload hızım 8'den 5'e düştü

TT'nin işine akıl ermez. Zaten upload hızım 1 Temmuz'da arttı. 13 gün sonra düştü. Ne yapmaya çalışıyorlar merak ediyorum.
Şu uploaddı cidden kim bu kadar düşük veriyorsa hakkımı helal etmiyorum. Türkiyeye adam 10 gbps altyapı getiriyo upload 3-8. Bide şey var benim modemde 8 mbps geliyo. Hat değerlerim kötü biliyorum buna bayrama kadar bir şey yapamam.
2020.07.14-16.16.png

Hız testinde ise 5-6 arası geziyor ki dün akşam 7.50 ile 7.90 arası geziyordu
2020.07.14-16.17.png

Dostum Türk Telekom pandemi dolayısıyla en düşük 8MBPS’ye çekmişti Upload hızını fakat bu süre bitti artık herkes paketindeki hızlara döndü. Senin modemine gelen Upload’ı alamaman normal diye düşünüyorum çünkü benim de yükleme hızım 26MBPS olarak gözüküyor, paketimdeki ise 5MBPS idi. İndirme hızım da 95MBPS olarak gözüküyor, 92 alıyorum.

problemi çözebildiniz mi acaba? aynı problem bende de var 8mbps upload alıyorum. aradığımda 8mbps modeme ulaştığını söylüyorlar fakat hız testinde 8 mbps başlıyor yarısında 3.8 mbps'e kadar düşüyor. Arıza kaydı ile çözdüler mi problemi acaba?
problemi çözebildiniz mi acaba? aynı problem bende de var 8mbps upload alıyorum. aradığımda 8mbps modeme ulaştığını söylüyorlar fakat hız testinde 8 mbps başlıyor yarısında 3.8 mbps'e kadar düşüyor. Arıza kaydı ile çözdüler mi problemi acaba?

Aynı sorunu yaşıyorum.
VDSL kablolar ile maksimum 4 mbps upload alabilirsiniz diye başlarından sağıyorlar. Daha da uğraşmadım. Müşteri hizmetlerine cahil ve aptal insanları çalışan olarak aldıkları için müşteri olarak hiç birşeye çözüm getirtemiyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı