Upload hızının çok düşük olması

EmreSunars

Hectopat
Yer
Samsun-Havza-Kocapınar
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 5 1600AF
Sapphire Pulse Rx 580 8gb OC
Kingston Hyperx Fury 8X2 3200mhz rgb
Adata SU630 240GB
WD BLUE 1TB 7200RPM
Meslek
Öğrenci
Merhaba. 20Mbps'lik internet paketi kullanıyorum. Türk Telekom kullanıyorum, arkadaşım bizden düşük paket (8Mbps'lik paket) kullanıyor. R onun upload'u 3.82 iken benimki maksimum 0.94 oldu. Ne yapmalıyım? Babama söyleyip teknik desteği mi arayalım, yoksa başka bir şey yaparak çözebilir miyiz?

Ben teknik desteği öneririm eğer ki çözüm bulamazlarsa TurkNet ya da Kablonet'e geçmenizi öneririm.

Ben teknik desteği öneririm eğer ki çözüm bulamazlarsa TurkNet'ya da Kablonet'e geçmenizi öneririm.

Babama aynısını söylemiştim taahhüt bitince değiştir diye taahhüt bitmiş tekrar internet paketini yükseltmiş.

Babama aynısını söylemiştim taahhüt bitince değiştir diye taahhüt bitmiş tekrar internet paketini yükseltmiş.

Anladım hocam taahhüt bitince değiştirmenizi öneririm TurkNet'ya da Kablonet iyidir ben Türk Telekom kullanıcısıyım 25 download 6MB upload var 130 lira para gidiyor buna para vereceğinize 80 TL'lik TurkNet paketi almanızı öneririm ya da Kablonet.

Anladım hocam taahhüt bitince değiştirmenizi öneririm TurkNet'ya da Kablonet iyidir ben Türk Telekom kullanıcısıyım 25 download 6MB upload var 130 lira para gidiyor buna para vereceğinize 80 TL'lik TurkNet paketi almanızı öneririm ya da Kablonet.

Yarın babama söylerim gece işten geliyor ama aramaya üşeniyor internet konusunda evde ben olmasam internet çöp kalıyordu nasıl aramaya ikna ederim.

Paradan bahsedin daha az vereceğiz daha iyi internet alacağız deyin babaları paradan vurmak önemlidir :D

Şey internete 95TL veriyor diye şikayetçi acaba şey mi desem bak o kadar para veriyorsun arkadaşımın babasıda aynı parayı veriyor ama bizimki daha yavaş desem ikna olur bence.

Dediğim gibi fiyatını haketmiyor babanızı TurkNet ya da Kablonet'e ikna edin ondan sonra hizmetleri arayıp konuşabilirsiniz eğer ki bir şey yapamazlarsa maalesef öyle kullanmaya devam etmeniz lazım taahhüt dolana kadar.

Dediğim gibi fiyatını haketmiyor babanızı TurkNet'ya da Kablonet'e ikna edin ondan sonra hizmetleri arayıp konuşabilirsiniz eğer ki bir şey yapamazlarsa maalesef öyle kullanmaya devam etmeniz lazım taahhüt dolana kadar.

Teşekkürler yardımınız için babamı ikna etmeye çalışacağım.

Geri
Yukarı