Upload hızlarının arttırılması için hashtag açmak

Patrixcs

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Marsilya
Beyler girin direkt spamlayın. Boş zamanlarınızda bile spamlayın. Upload hızı bana yeterli demeyin belki sizin işinize yaramaz fakat ben ve çoğu kişi için gerekli bu upload hızları. Yapsakta boşuna zaman kaybı bizi takmazlar demeyin. En azından uğraştık deriz denedik deriz. Bir kardeşiniz olarak ve abiniz yani her neyse olarak bu upload hızlarına 70-200 TL ödüyoruz ve dolandırılıyoruz. Biz ses çıkarmasak böyle devam eder. Mesela bir örnek anlatayım bu yılın Nisan'ın başı gibi bir toplum oluştu. Herkes spamladı şey yaptı ve upload hızlarını 1-3-4 iken 4-6-8 yaptılar sonra düşürdüler. Bu arada bu dediğim yükseltme VDSL ve fiber için. Biz hem pahalı internet kullanıyoruz hem de düşük hız alıyoruz. Bu konuyu gördüyseniz bile yorum atın. Türk Telekom'u neyi verse etiketleyerek. Boş zamanlarımda spam atabilirim diyen varsa atarsa cidden çoğu kişi için iyilik yapmış olur. Herkes davetlidir ADSL, VDSL2 ve fiber kullanan insanlar hepiniz bu harekete davetlisiniz. Diğer ISS'leri kullanan arkadaşlar sizlerde davetlisiniz sizde bu düşük upload hızlarını almak zorunda değilsiniz.

Hashtag: https://twitter.com/hashtag/BizDüşükUploadHızlarıİstemiyoruz?src=hashtag_click

Biz Türkiye'de internet kullananlar 50 üstü upload hızlarını yıllardır hak ediyoruz. @Recep Baltaş @Ali Güngör.

Dostum bak ADSL kullansan bile çoğu kişi için iyilik yapmış olursun. ADSL evet 1 Mbps üstünü kaldırmıyor. VDSL ve fiber kullanan bizler 3-4 Mbps upload zorlanıyoruz. En azından 1 tanecik yorum atsan iyilik yapmış olursun.

Keşke Twitter'im olsa maalesef yok TürkNet adlı dolandırıcı firma bizi 5 aydır VDSL geçirmiyor delireceğim.

Benim upload hızım 0.6 cidden böyle. Heralde ankaralıyım diye böyle bir kıyak yapmışlar. Helal olsun vallahi göğsüm kabardı. 06 <3.

En azından 1 tanecik yorum atsan iyilik yapmış olursun. Altyapın VDSL ise ve sen o internete 70-100 TL arası ödüyorsan işte bende böyle bir hashtag açtım. Kimse düşük upload hızlarını hak etmiyor.

Geri
Yukarı