Upload hızlarının arttırılması için hashtag açmak

Malesef haklısın. Kaç kere twitterden hashtag açtım... Zibilyon tane kampanyaya katıldım nafile. Dinlemiyolarki. Koronadan ötürü Upload hızı arttırmışlardı o bile gelmedi bana. Ankaranın göbeğinde oturuyorum aylık 70 küsür tl fiyat ödüyorum ama işte durum böyle..
Reis daha ortalaması 16 Mbps download olan bir ülkede yaşıyorsun. Kendine gel :D. Altyapılar düzelmeden her yere bu şekilde Upload sağlayamazlar. Adamlar gelişmeye değil, sömürmeye çalışıyorlar. O iş biraz zor.
"Gelişmeye değil,sömürmeye çalışıyor" bu söz efsane işte.

Beyler girin direkt spamlayın. Boş zamanlarınızda bile spamlayın. Upload hızı bana yeterli demeyin belki sizin işinize yaramaz fakat ben ve çoğu kişi için gerekli bu upload hızları. Yapsakta boşuna zaman kaybı bizi takmazlar demeyin. En azından uğraştık deriz denedik deriz. Bir kardeşiniz olarak ve abiniz yani her neyse olarak bu upload hızlarına 70-200 TL ödüyoruz ve dolandırılıyoruz. Biz ses çıkarmasak böyle devam eder. Mesela bir örnek anlatayım bu yılın Nisan'ın başı gibi bir toplum oluştu. Herkes spamladı şey yaptı ve upload hızlarını 1-3-4 iken 4-6-8 yaptılar sonra düşürdüler. Bu arada bu dediğim yükseltme VDSL ve fiber için. Biz hem pahalı internet kullanıyoruz hem de düşük hız alıyoruz. Bu konuyu gördüyseniz bile yorum atın. Türk Telekom'u neyi verse etiketleyerek. Boş zamanlarımda spam atabilirim diyen varsa atarsa cidden çoğu kişi için iyilik yapmış olur. Herkes davetlidir ADSL, VDSL2 ve fiber kullanan insanlar hepiniz bu harekete davetlisiniz. Diğer ISS'leri kullanan arkadaşlar sizlerde davetlisiniz sizde bu düşük upload hızlarını almak zorunda değilsiniz.

Hashtag: https://twitter.com/hashtag/BizDüşükUploadHızlarıİstemiyoruz?src=hashtag_click

Biz Türkiye'de internet kullananlar 50 üstü upload hızlarını yıllardır hak ediyoruz. @Recep Baltaş @Ali Güngör.

Hepimizin iyiliği için hesap açıp yardımcı oldum!

Tam olarak hangi Hashtag'i kullanalım? Bir de örnek cümle atar mısınız rica etsem...

Dostum hashtag bu arkadaşınız ne varsa mesaj yazsın. https://twitter.com/hashtag/BizDüşükUploadHızlarıİstemiyoruz?src=hashtag_click.

Reis daha ortalaması 16 Mbps download olan bir ülkede yaşıyorsun. Kendine gel :D. Altyapılar düzelmeden her yere bu şekilde upload sağlayamazlar. Adamlar gelişmeye değil, sömürmeye çalışıyorlar. O iş biraz zor.

Sende kusura bakma bu kafada gidersen daha da düşük hızda daha fazla para alırlar senden.

Maalesef haklısın. Kaç kere Twitter'den hashtag açtım... Zibilyon tane kampanyaya katıldım nafile. Dinlemiyolarki. Koronadan ötürü upload hızı arttırmışlardı o bile gelmedi bana. Ankara'nın göbeğinde oturuyorum aylık 70 küsur TL fiyat ödüyorum ama işte durum böyle.

Dostum o hashtagi dinledir ve uploadları Max 8 yaptılar demek ki işe yarıyor.

Geri
Yukarı