Upload'ı Yüksek İnternet Firması Önerisi

imja

Hectopat
Arkadaşlar bulunduğum konum TTNET ana binasına çok yakın ve altyapı değerlerim resimde görüldüğü gibidir. Ben indirme hızımdan memnunum ancak yükleme hızımı arttırmak istiyorum TTNET'i aradığımda bir üst pakete geçerek 35/3 yerine 50/4 verebileceklerini söylediler. Ancak benim alt yapım 20 MB destekliyor. Bu konuyu nasıl çözebilirim başka firmalara mı başvurmam gerekiyor veya önerebileceğiniz başka çözüm yolu var mı?

modem.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bulunduğum konum TTNET ana binasına çok yakın ve altyapı değerlerim resimde görüldüğü gibidir. Ben indirme hızımdan memnunum ancak yükleme hızımı arttırmak istiyorum TTNET'i aradığımda bir üst pakete geçerek 35/3 yerine 50/4 verebileceklerini söylediler. Ancak benim alt yapım 20 MB destekliyor. Bu konuyu nasıl çözebilirim başka firmalara mı başvurmam gerekiyor veya önerebileceğiniz başka çözüm yolu var mı?

Eki Görüntüle 464993
Yapa olmadığı takdirde 4 uploadın dışına sadece superbox, airfiber firmaları ve kablonet verir diğer firmalar 4 upload üstüne vermez. O sebepten istediğiniz şey biraz zor gibi gözüküyor. Desteği varsa Kablonet en sağlıklısı olacaktır. 5 upload 720p60 için uygun gözüküyor. Yapa varsa altyapınızda-türknetten sorgulayabilirsiniz- o zaman yüksek upload'a geçiş sağlanabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı