UPS gümrük formu nasıl doldurulur?

raquex

Hectopat
Bana böyle bir form geldi fakat ne yapacağımı bilmiyorum. Gönderi, zati eşya ve istenilen şeyleri nasıl bulacağım bilmiyorum. Ayrıca ticari tanım nedir?

1645631617400.png

Merhaba bende kitap almıştım ve Türkiye'ye ulasti dedi UPS gümrük işlemi linki attı bana fakat link error veriyor çalışmıyor ne yapabilirim veya kendi hallolurmu

Hocam bende amazondan bir kitap aldım Türkiye'ye geldi UPS bana link attı ama açılmıyor error veriyor emailden yazdima cevap verirlerse artık ne zaman sizce benimkide hallolurmu

Son düzenleme:
Merhaba bende kitap almıştım ve Türkiye'ye ulasti dedi UPS gümrük işlemi linki attı bana fakat link error veriyor çalışmıyor ne yapabilirim veya kendi hallolur mu?

Hocam bende Amazon'dan bir kitap aldım Türkiye'ye geldi UPS bana link attı ama açılmıyor error veriyor emailden yazdima cevap verirlerse artık ne zaman sizce benimki de hallolur mu?

Birkaç gün bekleyin büyük ihtimalle hallolur olmazsa arayın.

Saolun birde attıkları link açılmadı baya denedim sonra açıldı yine girdim error verdi bir türlü anlamadım inşallah dediginiz gibi olur

Kral şimdi baktım önceki gün İstanbul'da idi ben Aydın'da yaşıyorum yani buraya gelecek İzmir'e gelmis hala yolda galiba hallolmus

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı