UPS kargo çalışıyor mu?

mucahit200

Decapat
Yakın zamanda UPS kargo kullanan oldu mu? Verdikleri öngörülen tarih doğru mu? Çünkü 17.04.2020'de kargoya verilen ürün ayın 27'sinde teslim edilecek diyor. İl e kadar gelmiş ürünü 40 km için 10 gun neden bekletiyorlar? Daha erken gelme şansı var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende ayın 15'inde sipariş vermiştim. 17'sinde UPS kargo ya verilmiş. Teslim tarihi 28 Nisan olarak görünüyor. İlk defa UPS kargo ile gelecek, bakalim göreceğiz, yazarım erken gelirse de.

Bütün kargolarda şuan gecikme var. Gecen hafta Sürat Kargodan gelecek ürünüm icin yaklaşık 1 hafta oldu ki teslimat tarihi 16 Nisandı.

Arkadaşlar kargoyu aradığımda bana bizim ilçeye pazartesi ve perşembe günü dağıtıma çıktığını ve ürünün perşembe elime ulaşacağını söylemişlerdi , dün de persembeden başlayıp pazara kadar sokağa çıkma yasağı geldi nasıl olacak iş ?

Kitapyurdu sitesinden sipariş vermiştim. Alırken UPS kargo'yu tercih ettim. Bu ay, ayın 14'ünde kargoya verilen kitabım, ayın 17'sinde bana teslim edildi. Demek ki çalışıyor. :)

23nisan perşembe dağıtım yapmayacaklarmış. Ayın 15inde verdiğim sipariş elime ayın 27sinde ulaşacak. yıl 2020
Haklısınız fakat bunun yılla bir alakası yok maalesef. Dünyanın durumu ortada. Biraz sabırdan bir şey gelmez. Bu durumlar bence çok normal durumlar şuanda.

Yeni konular

Geri
Yukarı