UPS Kargo Gümrük Sorunu

Hocam ben de hortlatıyorum ama :D evrakları bende yolladım işlem sırasını bekleyin diyorlar 1 haftadır siz nasıl hallettiniz maillere de 1 cümle cevap verıyorlar birkaç gün sonra tam çıldırmalık.
Toplamda 3 hafta sürdü İstanbul'dan bana ulaşması. İstedikleri imzalaman gereken belgeyi ve yurt içinden aldıysan onun faturasını vs. de istiyorlar birde kredi kartı ile alındıysa onun ödeme dekontunu falan göndermeni istiyorlar iyice uçmuşlar anlayacağın. Ülkeye elini kolunu sallayan giriyor, uyuşturucu, kaçakçılık herşey serbest herkes herşeyi yapıyor ama benim Logitech tarafından gönderilen bir direksiyon setine bin tane prosedür uyguladılar şaka gibi bir ülkede yaşıyoruz.

Toplamda 3 hafta sürdü İstanbul'dan bana ulaşması. İstedikleri imzalaman gereken belgeyi ve yurt içinden aldıysan onun faturasını vs. de istiyorlar bir de kredi kartı ile alındıysa onun ödeme dekontunu falan göndermeni istiyorlar iyice uçmuşlar anlayacağın. Ülkeye elini kolunu sallayan giriyor, uyuşturucu, kaçakçılık her şey serbest herkes her şeyi yapıyor ama benim Logitech tarafından gönderilen bir direksiyon setine bin tane prosedür uyguladılar şaka gibi bir ülkede yaşıyoruz.

Ya hocam aradım tekrardan dönüş yapılacak diyorlar bir de soyadımın ilk harfini eksik yazmışlar bir de bana diyorlarki vekaletname kabul edilmeyebilir bunlar cidden geri zekalı falan sanırım benim hatam değil ki faturada bile doğru yazılmış.

Toplamda 3 hafta sürdü İstanbul'dan bana ulaşması. İstedikleri imzalaman gereken belgeyi ve yurt içinden aldıysan onun faturasını vs. de istiyorlar bir de kredi kartı ile alındıysa onun ödeme dekontunu falan göndermeni istiyorlar iyice uçmuşlar anlayacağın. Ülkeye elini kolunu sallayan giriyor, uyuşturucu, kaçakçılık her şey serbest herkes her şeyi yapıyor ama benim Logitech tarafından gönderilen bir direksiyon setine bin tane prosedür uyguladılar şaka gibi bir ülkede yaşıyoruz.

Zaten Allah'a emanet ülkeyiz😂 kardeş bu arada hayırlı olsun.

Ya hocam aradım tekrardan dönüş yapılacak diyorlar bir de soyadımın ilk harfini eksik yazmışlar bir de bana diyorlarki vekaletname kabul edilmeyebilir bunlar cidden geri zekalı falan sanırım benim hatam değil ki faturada bile doğru yazılmış.

Deveye sormuşlar sırtın neden eğri diye oda nerem doğru ki demiş, bu ülkede ne doğru ki bu iş doğru düzgün hallolsun xd

Hocam kargoyu güç bela her gün 2-3 kere arayarak teslim aldım 😂

Hayırlı olsun usta beğendin mi geleni peki mesela benimki bu sefer de farklı arızalı çıktı ama daha fazla bir şey demek istemedim adamlara artık yüzsüzlük olur diye düşündüğümden arızası çok ciddi bir şey değil toparlarken makara sesi geliyor ama sonra bir soruna sebep olursa yine iletişime geçebilirim bakalım şimdilik sorun yok.

Zaten Allah'a emanet ülkeyiz😂 kardeş bu arada hayırlı olsun.

Reis sana cevap yazmayı unutmuşum ya pardon, teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı