UPS Kargo hala gelmedi

LevinApex

Hectopat
Daha fazla  
UPS.PNG

Arkadaşlar, durum saçma bir şekilde böyle. Herhangi bir iletişim numarası dahi bulamadım. Ne yapmam gerekiyor ? Bana kalırsa Türkiye'nin en iyi kargo şirketi Yurtiçi'dir.

UPS.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de 1 haftayı geçti bekliyorum. UPS Türkiye şubeleri gerçekten leş gibi. Telefonları asla açmazlar bile. Aradım şikayet oluşturdum defalarca mail attım ama boşa. 1 haftadır gelmesini bekliyorum.

Kargo meselesi karışık bir mesele hocam. Bölgeden bölgeye en iyi kargo şirketi değişiyor. Bizim burda en iyisi Aras kargo ertesi gün sabah saatlerinde teslim oluyor. Fakat diğer illerde gecikme vs. oluyormuş. Sonuç olarak bölgeden bölgeye değişiyor. Sorunuza gelirsek 2 gün daha bekleyin derim. Bugün gelmezse müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

@Akif hocamız ile @Lintos hocamız bunun hakkında konu açmıştı. Onlara da bakabilirsiniz.
Diyebilirsiniz ki "Sen biliyor musun UPS'in bu kadar rezalet olduğunu (Türkiye'deki)?" Evet biliyorum. Hatta zamanında bir UPS mağduruydum ama onu da unuttum gitti.

UPS kargo şikayetim üstüne aradı. Kargo bilgilerinde adres sorunu olmuş. Üstüne numaram da görünmüyormuş. Halbuki UPS'i arayınca direkt kargomu görüyorlardı. Tamamen şubenin iş yapmama isteği diye düşünüyorum. Yeni adresi verdim bakalım. Yönlendirme sağlayacaklarmış.

Geri
Yukarı