UPS Kargo kurye çağırılamıyor

VXCMANE

Picopat
Daha fazla  
Benim bir Xbox gamepadim var ve yön tuşları bozuldu garantisi olduğu içinde garantiye göndermek istedim, bana bir kod verdiler ve UPS'den kurye çağırmamı istediler e tamam bunu da yaptım ama kurye çağırdıktan sonra telefonuma gelen linkte kayıt bulunamadı diyor. Yani bu ne demek ne anlama geliyor? 2 3 kere denedim sonuç aynı koskoca Microsoft böyle rezillerle mi çalışıyor yani. Google'dan yorumlara baktım hiç iyi yorumu yok hiç.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240324_033952.jpg
    Screenshot_20240324_033952.jpg
    12,2 KB · Görüntüleme: 176
UPS'yi ara Microsoft bana böyle böyle dedi de. Kurye iste, zaten yapman gerekenleri onlar sana söyler.

Bazen başka kargo ile yönlendirme istiyorlar. DHL kargo eğer gelmiyorsa yurtiçi ile ilin DHL kargo şirketine gönderiyorsun filan.

Benim bir Xbox gamepadim var ve yön tuşları bozuldu garantisi olduğu içinde garantiye göndermek istedim, bana bir kod verdiler ve UPS'den kurye çağırmamı istediler e tamam bunu da yaptım ama kurye çağırdıktan sonra telefonuma gelen linkte kayıt bulunamadı diyor. Yani bu ne demek ne anlama geliyor? 2 3 kere denedim sonuç aynı koskoca Microsoft böyle rezillerle mi çalışıyor yani. Google'dan yorumlara baktım hiç iyi yorumu yok hiç.

Bende de aynı sorun var sen çözebildin mi?

Hocam öyle demesine rağmen gelmişler. Ben evde değildim evdekiler yanlış kutuyla vermiş abiden rica ettim geri getirir misin doğrusunu vereyim diye oda tamam dedi geri geldi gönderdim şu an.

Hocam bende de öyle yazmasına rağmen geldiler 2 gün oldu göndereli teslim sürecinde diyor başka bir gelişme yok sizde durum nasıl.

Yeni konular

Geri
Yukarı