UPS Kargo nasıldır?

UPS firması yavaş ama kaliteli güvenli sorunsuz firmadır hawk koltuğumuda hawk sitesinden aldım ama UPS kargoydu icimde sorun vardı iyi ki bolgemdeki UPS bayisi iyi.

Merhabalar, ASUS bir monitörüm var. Bazı sebeplerden dolayı garantiye göndereceğim fakat UPS Kargo'yla anlaşmalılar. UPS Kargo'da top gibi voleybol topuyla oynama durumu olur mu? Korkuyorum. En iyi şekilde paketledim kırma dökme durumu olmasından korkuyorum. Size sormak istedim: UPS Kargo sağlam mıdır?

Not olarak Sakarya'da yaşıyorum.
Bu güne kadar çok şey sipariş ettim UPS ile. Yani 1 hafta falan sürüyordu gelmeleri. Elektronik Ürünlerdi Hepsi. Hiç sorun yaşamadım.

Hocam o sorun her firmada var ama en az görülen 2 şirketten birisidir kendiler.
Ben öğrenciyim günü birlik adı lazım değil s. R. T kargoda çalıştım, ciddi anlamda fırlatılan tekmelenen kargonun haddi hesabı yoktu. Hele ki o istif zamanında uzun paslaşıyorlardı...

Bana göre biraz şans işi bu.

UPS için bir problem var mıdır kargo olarak UPS hakkindada bir bilginuz vardır herhalde.
Bende 2-3 ay önce Acer monitörümü gönderdim sıkıntı yaşamadım ama ben ürünün kendi kutusu ve kendi koruma köpükleriyle gönderdim sanki sıfır alındığındaki gibi. Sadece biraz yavaşlar.

Aynı şekilde ben kutusuyla köpükledim koruma köpükleri attık fakat normal köpüklr kat kat sardık bir sıkıntı olur mu?

UPS için bir problem var mıdır kargo olarak UPS hakkindada bir bilginuz vardır herhalde.

Aynı şekilde ben kutusuyla köpükledim koruma köpükleri attık fakat normal köpüklr kat kat sardık bir sıkıntı olur mu?

Türkiye'de UPS Amerika'da olanla aynı kalitede değil ama sıkıntı çıkmıyor. Kargoda da sorun olmaz hocam zaten size ASUS bir kod vermiştir kargo için daha dikkatli taşıyacaklardır ama ben ne olur ne olmaz diye kargoya vermeden önce fotoğraf çekmiştim birkaç farklı açıdan.

Dediğim gibi biraz şans işi ama genel anlamda sorunsuzlar, Hollanda'dan kulaklık geldi bana ve hiç bir sorunu yoktu, Laptop gönderdim İstanbul'a gidişi de gelişi de sorunsuz oldu mesela.

Ekran kartı sipariş ettim, 1 günde geldi ve hiç sorun yoktu.

UPS ile mi?
Dediğim gibi biraz şans işi ama genel anlamda sorunsuzlar, Hollanda'dan kulaklık geldi bana ve hiçbir sorunu yoktu, laptop gönderdim İstanbul'a gidişi de gelişi de sorunsuz oldu mesela.

Bir kargo firması hakkında herkes bu konuda iyi diyorlarsa bir bildikleri vardır peki UPS Kargo'yla sıkıntı yaşamam yüksekmi yoksa düşük müdür?

UPS ile mi?

Bir kargo firması hakkında herkes bu konuda iyi diyorlarsa bir bildikleri vardır peki UPS Kargo'yla sıkıntı yaşamam yüksekmi yoksa düşük müdür?
Düşük bence, ve evet Vatan Bilgisayar'dan sipariş ettiğim ekran kartı 1 günde ve sorunsuz geldi.
Düşük bence, ve evet Vatan Bilgisayar'dan sipariş ettiğim ekran kartı 1 günde ve sorunsuz geldi.
(UPS kargo ile geldi yani.)

Geri
Yukarı