UPS Kargo nasıldır?

mehmetakıncı

Yoctopat
Merhabalar, UPS Kargo güvenli midir? Kargoları özenle koyuyorlar mı atıyorlar mı kargoları? Detaylı bir bilgiye ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzak mesafelerde ki taşımaları nasıl bilemem ama dagıtım için olan araçlarına aşırı yükleme yapmıyorlar. Ürünlerde ezilme kırık olması da zorlaşıyor.

Uzak mesafelerde ki taşımaları nasıl bilemem ama dagıtım için olan araçlarına aşırı yükleme yapmıyorlar. Ürünlerde ezilme kırık olması da zorlaşıyor.
Apple çalışıyor hocam bu firmayla, o yüzden oradan artı puan alıyorlar gibi geliyor hep bana. Apple'ın yolladığı ürünler çok değerli olduğu için dağıtımlarının ona göre olması normal.

Şirketimiz 2 yıl anlaşmalı çalıştı UPS ile ve hiç memnun kalmadık. Kuryeler banka memuru gibi. Hafta sonu ve resmi tatillerde çalışmıyorlar ve çok nazlı tipler. Onlarca ürünümüzü kırık, dökük teslim edip üstüne suç kabul etmediler. Bence rezalet bir kargo şirketi. Amerika'daki potansiyelleri burada yok.

Ben Amerika'da ve Fransa'da yaşarken her şeyimi UPS Kargo şirketi aracığıyla alıyordum tabii oranın insanıyla buranınki bir değil orada kalite üst düzeyde ama brada hiç UPS kullanmadım.
Türkiye'de ise Aras Kargo ya da yurt içi tavsiye ederim.

Geri
Yukarı