UPS kargo nasıldır?

Amazon alışverişlerinde öncelikli kargo olarak kullanmıştım. Amerika'dan üç günde kapıma geldiler defalarca. Tebrik edilesi. Ancak yurt içi gönderimlerde kullanmadım. Yine de hızlı olacaklarını düşünüyorum.

UPS bana göre bir numara (y)
Birden fazla kez kargolarımı F16 hızyla getirmişlerdi. Ama yine de bölgesel değişiklikler olabilir.
Maaşının düşüklüğünden mi yoksa ekmek teknesine ihanet eden haylaz çalışan mı demeli bilinmez, bazı kargo çalışanları sizi bi' dövmediği yetmiyormuş gibi, bir de kargonuzu dağıtımdaygen bile "işim vardı" diyerek ertesi güne bırakıp depresan happı almanıza neden olabilen bile var ülkemizde çok şükür :D

Defalarca UPS firmasından kargo geldi tarafıma. Diğer kargolara göre en iyisi oldu benim açımdan. Bir defasında evde yokken denk geldim, gün içinde ikinci kez getirdiler. Bir defasında o gün evde bulunamayacaktım, bulunduğum yere kadar getirdiler. Diğerlerinde hep evdeydim. Yurt içi kargo ile defalarca sorun yaşadım. MNG ile ufak tefek, UPS ile hiç sorunsuz.

itopyada herkeze ups ile geliyor o yuzden guvenilir diyebiliriz icin rahat olsun bi sıkıntı olursa ya yenisini yollarlar yada paranı oderler ups yada itopya

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı