UPS Kargo neden gecikiyor?

Zue

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, UPS Kargo telefonlara cevap vermiyor. Kargomu yollamıyor, ne yapmam lazım? En sonunda dava açacağım bu nedir arkadaş 3-4 saattir cevap vermiyor. Telefonlara kargomu geciktiriyor.

Merhabalar, UPS Kargo telefonlara cevap vermiyor. Kargomu yollamıyor, ne yapmam lazım? En sonunda dava açacağım bu nedir arkadaş 3-4 saattir cevap vermiyor. Telefonlara kargomu geciktiriyor.

Beklemekten başka yapıcağın bir şey yok. Bazen şey oluyor ama, dağıtıma çıksa dahi dağıtıma çıktığı gözükmüyor belki öyle olmuştur.

Bu UPS çalışanları neden PMC gibi giyiniyor anlamış değilim :). Olur öyle gecikmeler, en azından kırılmış, ezilmiş gelme olasılığı çok düşüktür.

Ben de 3 günden beri arıyorum müşteri hizmetlerini her aramada 20-30 dk. bekliyorum cevap verilsin diye. Samsun içi hiçbir UPS şube telefonlara bakmıyor. Şans eseri UPS müşteri hizmetleri telefonu açtı tam kapatıyordum, telefonlara neden bakılmadı samsun şubelerinin telefonlara neden bakmadığını sordum. Müşteri hizmetlerindeki yoğunluktan dolayı geç cevap verilebiliyormuş demesinden sonra insanlıktan çıkıp karşı tarafın anlayacağı dil olan hayvanca konuşmaya başladım çünkü insanlarımız artık güzel dilden güzel konuşmaktan anlamıyor. Türkiye genelinde tüm UPS şubeleri merkez kararıyla telefonları kapatılmış ve hattan düşürülmüş. Sen müşteri hizmetlerini arıyorsun tabii cevap verirlerse onlar şubeye iletiyor. Paylaştığım fotoğrafta görüyorsun bekliyorum. Gelecek olan ASUS tarafından gönderilen değişim belgesi o belgeyi Asus'un kargoya vermesini bekledim, Ups kargonun bulunduğum şehre getirmesini bekledim. Kargonun bana teslim edilmesini bekliyorum. Sonra o belgeyi Hepsiburada ya göndermek için kargoya vereceğim. O kargonun Hepsiburada ya gitmesini bekleyeceğim sonra Hepsiburada'nın satıcıya iletmesini ve satıcının cevap vermesini elinde varsa monitörü göndermesini yoksa para iadesi ve ve ve o paranın hesaba geçmesini bekliyor olacağım. Tüm bu süreçte ben monitör süzüm ve bekliyorum. O sebepten dolayı Allah tüm kargo çalışanlarının ve firmalarının belasını versin, taş yesinler. Bu beklemeci sisteminde aynı şekilde.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    77,1 KB · Görüntüleme: 109

Yeni konular

Geri
Yukarı