UPS Kargo Paketiniz Teslim Sürecinde Demek Nedir?

Cumartesileri dağıtım olmuyor sitelerindede yazıyor.Müşteri hizmetlerinin hatası mı anlamadım ama bugün gelmediyse garanti pazartesi gelecektir.
Aynen öyle olur gibi. Ben de normalde çalışmadıklarını biliyorum da bu aralar firmalar yoğun olduklarından haftasonu da çalışabiliyormuş, Konya da ki arkadaşa bugün dağıtım yapmıştı UPS.

Aynen öyle olur gibi. Ben de normalde çalışmadıklarını biliyorum da bu aralar firmalar yoğun olduklarından haftasonu da çalışabiliyormuş, Konya da ki arkadaşa bugün dağıtım yapmıştı UPS.
Aynen çok yoğundular bu hafta bizim burda yoğunluktan pazartesi günü anca aracı boşaltmışlardı dağıtıma bile çıkamamışlardı. Allah kolaylık versin çok acıyorum ülkemizin kuryelerine benim kargomu gece 10'da gelip almışlardı. :(

Aynen çok yoğundular bu hafta bizim burda yoğunluktan pazartesi günü anca aracı boşaltmışlardı dağıtıma bile çıkamamışlardı. Allah kolaylık versin çok acıyorum ülkemizin kuryelerine benim kargomu gece 10'da gelip almışlardı. :(
Evet, çalışan az aldıklarından olan az çalışana oluyor. Siz hangi ildeydiniz, yoğunluk olduğundan soruyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı