UPS kargo rezaleti

mcknife

Centipat
UPS kargo ayın 3'ünde verilen kargoyu ayın 7'si olmasına rağmen hala ulaştıramadı. Bugün ankaradaki aktarma merkezine almaya gittim orada da bulamadılar bende lanet olsun deyip cıktım geldim. Sosyal medya ve sikayet sitelerinde paylastım ama müşteri memnuniyetsizliği o kadar üst düzey ki kimseden geri dönüş alamayorum. Gelecek hafta pazarteside gelmez ise hukuksal yollara başvuracağım. Nereye başvurcağım hakkında bilgisi olan var mı, tüketici hakem heyeti mi yoksa tüketici mahkemesi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum öncelikle sakin ol, 4 gün gayet normal bir süre. Ürünün nereden geldiğine bağlı olarak bu süre 7 iş gününe kadar çıkabilir. Aldığın ürünün tahmini teslimat süresi nedir ?

ürün tedarikci firma tarafından kargoya verıldı zaten ayın 3 ünde...burda sorun tamamen kargo firmasında.sözde ups yurtiçin 1 günde teslimat garantisi veriyor

aynı gün farklı yerlerden 5 6 adet ürün aldım hepsi aras ve yurtici kargo gibi firmalarla 1 günde geldi ve adresi doğru verdıgıme 100 de 100 emınım

ankara.asagıdada sözde kargo hareketlerı var.bugun kargonun gözüktüğü büyük depoya gittim ilgilenmediler bile...birkaç gün daha gelmez ise dediğim gibi hukuksal yöntemlere basvuracagım

Dosya Ekleri

• ups.png
    ups.png
    36,8 KB · Görüntüleme: 67
Annotation 2019-12-07 162559.png

2 aralıkta verildi. Daha yola çıkmadı, şubede bekliyor. Acelem yok ama umarım kargom kaybolmamıştır(ptt).

ben birazda firmanın vurdumduymazlığı ve umursamazlıgı yüzüden sinirlendim.adamların ayağına gıttık umursamadılar bile.bide bana sırıtarak 15gundur bekleyen kargo var normaldır dıyo...0 müsteri memnuniyeti..su an sıkayet varda benım gıbı 5 gun uzerı bekleyen onlarca sıkayet var

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı