UPS Kargo Vekaletname Belgesi

Merhabalar ben de Logitech G102 Lightsync mouse için talepte bulunmuştum ve aynı linki bana da yolladılar. Yazıcıdan çıkarıp mavi tükenmez kalemle yazıp telefonla resmini çekip atsam veya word ile açıp bilgilerimi yazıp atsam kabul ederler mi?

Merhabalar ben de Logitech G102 Lightsync mouse için talepte bulunmuştum ve aynı linki bana da yolladılar. Yazıcıdan çıkarıp mavi tükenmez kalemle yazıp telefonla resmini çekip atsam kabul ederler mi?
Ben o belgeyi yazıcıdan çıkarmak yerine PDF'e sonra da WORD dosyasına çevirip doldurdum ve gönderdim bir sorun olmadan ürün elime geldi. İsterseniz siz de bu şekilde doldurun.

Ya benimde teknolojik bir urun olan kargom vardi vekalatname noter imzasi falan diyolar bunu ben nasil yapicam hicbi fikrim yok bunu yapanlar anlatabilirmi nasil yapildigini detayli bi sekilde gerizekaliya anlatir gibi?

Arkadaşlar merhaba bende arızalanan ürünüm için Logitech ile iletişime geçtim. Yeni ürün yolladılar fakat gümrüğe takılmış nedense. Gelen mesajda bulunan linke tıklayıp gerekli yerleri doldurdum, sonra mail attım fakat sizin gibi çıktı alıp mavi renkli kalem ile yapmadım. Hepsini telefondan yaptım. Ürün gelir mi acaba?

Arkadaşlar merhaba bende arızalanan ürünüm için Logitech ile iletişime geçtim. Yeni ürün yolladılar fakat gümrüğe takılmış nedense. Gelen mesajda bulunan linke tıklayıp gerekli yerleri doldurdum, sonra mail attım fakat sizin gibi çıktı alıp mavi renkli kalem ile yapmadım. Hepsini telefondan yaptım. Ürün gelir mi acaba?
Sizinle iletişime geçmelerini bekleyin veya kargo takip sisteminden kargo hareketlerini izleyin.

İyi akşamlar, uzun zaman geçmiş ancak aynı durumdan muzdaripim. Ürün geldi mi? Telefondan yazdığınız yazı kabul gördü mü acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı