UPS Kargo'dan servise ASUS laptop gönderme

Mactavishgg

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. ASUS marka Laptop'ımı servise bakıma göndermek için servisi aradım. UPS Kargo'dan geleceklerini ve evimden alacaklarını söylediler. 1 hafta gelmedi kargo, ardından tekrar ASUS'u aradım. Gelmediyse UPS Kargo'yu arayın dediler. Mailime kargo takip numarası attılar. O kargo takip numarasını UPS Kargo'ya verdim yarın gelecekler dedi. Aradılar, açtım ve 6 haneli bir kod sordular bende de yoktu. Sadece kargo takip No'su vardı. O kod yoksa alamam dedi kargocu. Ardından sonraki gün aynı kargocu aradı ve kodun kendine gönderildiğini söyledi. Ben de o sırada hastanede hasta ziyaretindeydim. Bana teslim alındıgına dair belge verilip verilmeyeceğini sordum. Üzerine yapıştırılan yazının fotoğrafını çekersiniz dedi. Ardından kardeşime çekmesini söyledim. Çektikten sonra bana attı. Ürün Ümraniye'ye gitmesi lazımken kağıdın üzerinde Gebze/Kocaeli yazısı vardı. Alıcı ve Gönderici isimleri de farklıydı. Ardından UPS aradığımda alındığını ve gün içerisinde kargo takip numarasının gönderileceği söylendi. Kafam çok karıştı. İnşallah başına bir şey gelmez. Aynı şekilde gönderen oldu mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. ASUS marka Laptop'ımı servise bakıma göndermek için servisi aradım. UPS Kargo'dan geleceklerini ve evimden alacaklarını söylediler. 1 hafta gelmedi kargo, ardından tekrar ASUS'u aradım. Gelmediyse UPS Kargo'yu arayın dediler. Mailime kargo takip numarası attılar. O kargo takip numarasını UPS Kargo'ya verdim yarın gelecekler dedi. Aradılar, açtım ve 6 haneli bir kod sordular bende de yoktu. Sadece kargo takip No'su vardı. O kod yoksa alamam dedi kargocu. Ardından sonraki gün aynı kargocu aradı ve kodun kendine gönderildiğini söyledi. Ben de o sırada hastanede hasta ziyaretindeydim. Bana teslim alındıgına dair belge verilip verilmeyeceğini sordum. Üzerine yapıştırılan yazının fotoğrafını çekersiniz dedi. Ardından kardeşime çekmesini söyledim. Çektikten sonra bana attı. Ürün ümraniye'ye gitmesi lazımken kağıdın üzerinde Gebze/Kocaeli yazısı vardı. Alıcı ve gönderici isimleri de farklıydı. Ardından UPS aradığımda alındığını ve gün içerisinde kargo takip numarasının gönderileceği söylendi. Kafam çok karıştı. İnşallah başına bir şey gelmez. Aynı şekilde gönderen oldu mu acaba?

UPS Kargo ve ASUS varken problem olacağını sanmıyorum. Gebzeye gitme sebebi de oradan aktarma yapılacağını düşünüyorum.

Geri
Yukarı