UPS kargosunda bir hareketlilik yok

batu9921

Femtopat
UPS Kargo aracılığıyla Microsoft'a gamepad yolladım garanti sürecinde. Ancak 2 gündür kargo durumunda hiç hareketlilik yok. Bu normal mi, daha önce başına gelen var mı? Yazarsanız sevinirim.

12.png

Valla şu zamana kadar gördüğüm en kötü kargo firması UPS kargo. Kargoyu 1 ayda getirdiler, dağıtıma çıkartmadılar. Gidip aldık her şey kırık geldi. Değişim istedik, anca getirip götürdüler ve sonra yine kırık geldi. Lanet bir firma. Umarım bu sorunları tek ben yaşamışımdır, eğer ben yaşamadıysam normal.

UPS genelde sistemlerini hiç güncellemiyor, veya çok geç güncelliyor. Benim kargolarım genelde ana dağıtım binasında gözüküyorken kapıma gelmiş olur. Seninki de yoldadır. Bir kaç güne gelir merak etme.

UPS genelde sistemlerini hiç güncellemiyor, veya çok geç güncelliyor. Benim kargolarım genelde ana dağıtım binasında gözüküyorken kapıma gelmiş olur. Seninki de yoldadır. Birkaç güne gelir merak etme.

Hocam kargo Microsoft'a ulaşmış olsaydı onların sisteminde teslim edildi olarak gözükürdü oda gözükmüyor sadece görseldeki gibi durum var.

Geri
Yukarı